Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: PlayStation 2 fmbc sorunu  (Okunma Sayısı 297 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
enes48
Yeni Üye
*

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 10, 2020, 14:31:09 ÖS »

Merhaba;
Ps2 modeli scph 70004 slim. fmbc 1.953 versiyonu kurdum çalışıyor hiç sorunsuz fakat 1.966 versiyonunu kurduğum zaman hiç bir menüsü çalışmıyor örneğin opl yi seçiyorum karanlık ekranda kalıyor hiç tepki yok bu neden ötürü olur? İşin içinden bir türlü çıkamadım.

Fatih Yıldırım
Deneyimli

Haşmetmeabları, Efendiniz ve Lordunuz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 10, 2020, 18:29:33 ÖS »

Freemcboot settings'e girip OPL.elf yolunun doğru olduğundan emin olun.

Onun dışında bir önceki sürümde olmayıp yeni sürümde olan ne var ki?

Forumdaki İndirme Linkleri
http://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=13992

Do not use the multi tap with the multi tap inserted in the multi tap slot.
enes48
Yeni Üye
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 10, 2020, 19:14:00 ÖS »

Menüdeki fmcb mi diyorsunuz eğer oradakini diyorsanız kurulan hiçbir şey açılmıyor... X ile seçince direk karanlık ta kalıyor.. launcelf den girip yapılabilecek birşey ise cd takip denerim biraz daha menüsü basit geldi bana 1.966 nin birde Türkçe yapmak istedim ondan ötürü 1.966 olsun istemiştim
enes48
Yeni Üye
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 11, 2020, 14:33:52 ÖS »

Tekrar 1.953 versiyona geçtim resident evil 4 ü attım flash diske oyunu seçtiğim zaman (error could not run the item) hatası alıyorum birde bu çıktı başıma şimdi şaka gibi
enes48
Yeni Üye
*

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 12, 2020, 00:20:54 ÖÖ »

Halletim oyunun adının 32 karekterden uzun olmaması lazımmıs yabancı bir forum sitesinde buldum.Resident Evil 4 (Europe) (En,Fr,De,Es,It) ISO oyunu bu şekilde USButil programına atıp create yapmıştım... Eror hatası almıştım. Adını değiştirip Resident evil 4.iso olarak create edip flasa atınca çok şükür düzeldi... Şuan için tek sorunum  Fmcb nin 1.966 versiyonunu çalıştırmadım umarım cevap atan olur.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: