Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbet8mm film makinesi ve 8mm filmler
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 8mm film makinesi ve 8mm filmler  (Okunma Sayısı 52 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoctorCPC
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« : Eylül 17, 2021, 19:09:40 ÖS »

Selamlar Sevgili Dostlar,
kısa zaman önce hayatımda hiç deneyimlemediğim ve çok merak ettiğim 8mm film makinelerinde ve 8mm sessiz filmlerden edindim. makinem sessiz bir makine ve sesli 8mm filmlerden önceki teknoloji olduğunu düşünüyorum. sonuçta bu makinelerde makaradan film izlememizin amacı güncel filmleri en iyi kalitede izlemek değil makarada dönen film ve yansıyan film görüntüsü büyük heyecan veriyor. fakat çıkmazım şuarada ben 8mm sessiz filmlerden oldukça fazla sayıda koleksiyon yapabilecek kadar bulma şansım var mı? ama asla ve asla sesli bir filmi sessiz bir makinede izlemek istemiyorum. film veya belgesel de sessiz olması lazım. yani bu kategoride sadece 8mm sessiz filmleri avlarsam bir yere varabilir miyim. yoksa bu benim için bir başlangıç olup varolan 8mm filmlerden sessiz olanlarından edinip ardından sesli bir makine aldıktan sonra 8mm sesli filmlerden seçtiklerimden küçük bir 8 mm sesli film koleksiyonu mu yapmak doğru olur. ben 8 mm film konusunda çok az bilgiye sahiptim. deneme ve yanılma yöntemiyle tecrube ediniyorum. tecube de olduça pahalı. çıkmazlarım konusunda yorum yapar aynı zamanda bilmediğim noktalar var ise beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
DoctorCPC
www.volkanatasever.com
www.cpcuserclub.com
www.dizzyradio.com

Amstrad CPC Forever!
www.cpcuserclub.com / Amstrad CPC User Club
www.dizzyradio.com / 8 Bit Music and Radio Programmes
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: