Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetRetro En büyük hobimiz ama Başka Hobilerimiz de yok mu?
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Retro En büyük hobimiz ama Başka Hobilerimiz de yok mu?  (Okunma Sayısı 1934 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ercanersoy
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #30 : Mart 27, 2020, 15:00:55 ÖS »

Güzel çalışmalar.

Fotoğrafçılığa başlayacaktım, ancak profesyonel fotoğraf makineleri çok pahalıymış.

Uzmanlık durumunuzu bilmiyorum ama temelden başlayacaksanız DSLR makinalardan çok DSLR Like kompakt makinalara yönelebilirsiniz. Makro, Ornito, Spor gibi spesifik bir alanda çalışmaktan çok portre, sokak fotoğrafçılığı gibi bir alana yönelecekseniz kompakt makinalar işinizi görebilir. Bunlar da ucuz değil ama aynı paraya alacağınız Basic DSLR Kit ten daha fazla iş çıkaracakları bence kesin.

Ece Aktansel hanım vardır çalışmalarını çok beğenirim. DSLR Like Kompakt makinayla çalışır. Vaktiniz olursa çalışmalarına göz atmanızı öneririm.

Bilgi için teşekkür ederim.

misket
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mart 27, 2020, 15:59:17 ÖS »

SLR Like makinalar bu konuda çok iyi olacağı gibi SLR makina için de Pentax markasını öneririm. Markanın anlayışından dolayı 40 yıldır ürettiği tüm lensler yeni eski tüm makinalara uyar. Bu yüzden Pentax k5 gibi modern sayılacak bir body ile tamamen manuel lens seti (50mm f1.5 lens 200tl ye bulunabilir) pro fotoğraflar çekilebilir.

Güzel çalışmalar.

Fotoğrafçılığa başlayacaktım, ancak profesyonel fotoğraf makineleri çok pahalıymış.

Uzmanlık durumunuzu bilmiyorum ama temelden başlayacaksanız DSLR makinalardan çok DSLR Like kompakt makinalara yönelebilirsiniz. Makro, Ornito, Spor gibi spesifik bir alanda çalışmaktan çok portre, sokak fotoğrafçılığı gibi bir alana yönelecekseniz kompakt makinalar işinizi görebilir. Bunlar da ucuz değil ama aynı paraya alacağınız Basic DSLR Kit ten daha fazla iş çıkaracakları bence kesin.

Ece Aktansel hanım vardır çalışmalarını çok beğenirim. DSLR Like Kompakt makinayla çalışır. Vaktiniz olursa çalışmalarına göz atmanızı öneririm.

Bilgi için teşekkür ederim.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: