Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriSitemizin duyurularıBrowser Görüntüleme Problemleri Çözüm (Chrome)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Browser Görüntüleme Problemleri Çözüm (Chrome)  (Okunma Sayısı 7860 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« : Nisan 05, 2020, 02:49:37 ÖÖ »

Arkadaşlar merhaba,
Foruma eklenen resimler ve videoları görmekte problem yaşıyorsanız. Chrome için çözümü paylaşayım. Ben bu ayarları yaptım artık bütün içeriği rahat görebiliyorum. Bende sadece Chrome var. Diğer browserlar da sorun yaşayan ve çözen varsa da buradan paylaşırsa sevinirim. Resim ekleyerek anlatacağım ama resimleri göremeyenler içinde yazılı olarakta not etmeye çalışacağım.

Chrome browserında adres satırının başında home ikonunun hemen sağında bende Güvenli Değil yazıyor. Oraya tıklıyoruz.

Sonrasında Sertifika, çerez ve site ayarları menüsü çıkıyor.

Site ayarlarına tıkladım ve aşağıdaki resimdeki ayarları yaptım. (Resim çıkmayan arkadaşlar için genelde hepsine izin ver dedim. Ödeme işleyiciler, hareket sesnsörü gibi site içeriği ile ilgili olmayanları engelle dedim. Gerisi açık.) Ayarları kaydet ve yenile yapınca sorunlar kalmıyor.

* sol-kose.jpg (14.14 KB, 398x194 - Görüntüleme: 2870 kez.)

* site-ayarlari.jpg (8.54 KB, 310x131 - Görüntüleme: 2864 kez.)

* izinler.jpg (74.66 KB, 661x1094 - Görüntüleme: 2860 kez.)
« Son Düzenleme: Nisan 05, 2020, 02:57:48 ÖÖ Gönderen: AmigaEsref » Logged

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | HDMI-520
AMIGA 1200 | 8GB CF  | 3.1 ROM | 8 MB RAM | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | Pi1541 | 64K CUPCAKE-CART | 1084 S
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: