Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetGittiGidiyor'da dikkatli olun...ekşi'den alıntılar.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: GittiGidiyor'da dikkatli olun...ekşi'den alıntılar.  (Okunma Sayısı 33703 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #45 : Ocak 30, 2007, 15:12:44 ÖS »

-Ben Arda ile senin terbiye konusunda yetersiz olduğunuzu düşünüyorum hala.
-İster çıkarım ister yazarım foruma itirazınız mı var?
-Sizin hakkınızda atıp tutulsun;sizinde cevap hakkınız doğar
-Öyle oturup mesaj kasıyorsun caisson yani cevap hakkı doğruyorsun.

Oooo kardeşim hoşgelmişsin, safa getirmişsin. Ne kadar sürücek hazımsızlık diye kronometre tutuyodum, yine yanıltmadın beni. Dur bi alkış çekeyim sana...

Senin düşüncene saygım var, neticede herkes istediği hakkında istediği şeyi düşünebilir, ve genelde tartışmalar zaten bunun üzerine başlar, devam eder ve biter. genelde de cevap hakkı doğar. ben bundan rahatsız değilim ki. internet zaten özgür bir ortam isteyen istediğini SAYGI KURALLARI ÇERÇEVESİNDE YAZABİLİR. Ama dikkat edersen, senin yaklaşımların ve mesajların; benim sana karşı olan tavrımı belirliyor. O yüzden birdaha düşün derim...

Benim bir tek konuda itirazım var, madem gidicem diyosun; MERT OL, SÖZÜNÜN ERİ OL, AĞZINDAN ÇIKAN LAFI UYGULA. Sonra insanlar senin ileride karakterin ile yorum yapmaya, hatta eleştirmeye başladıklarınla "Ulan niye bunlar böyle konuşuyor?" diye sorma kendi kendine...

Evet 256k ile divx dağıtmaya çalışıyorken böyle bir durum vardı.

Bana göre komplexi olanların kim olduğu çok açık görülüyor.
Oturup bu kadar cevap kasmaktan.

Canım kardeşim, hala görüyorum ki oksijensizlik hakim E tabi insan kolay değişemiyor... Divx dağıt, sana kimse dağıtma demiyor ki. Ama bu işi bu kadar ciddiye alıp kendini "256k Divx dağıtanlar komitesi başkanı" olarak lanse edip bu işi ciddiye alman tuhaf. Hepimiz bişeyler dağıttık zamanında. Oyunları Import edip spread ettik. ama bu kadar hırslı değildik ve bilmediğimiz çook şey vardı. Sen de zamanla öğreneceksin, tasalanma lütfen...

Bir tavsiye daha, ben seninle yazışırken çok eğleniyorum açıkçası, 10-12 sene önceki halimi görüyorum. O yüzden kendi kafanda "kimin kompleksi olduğu çok açık" lafına gerek yok bence...

istersem gene iptal ederim gene dönerim itirazın mı var kardeş?
sana mı düştü benim foruma girip çıkmam...

Bunun cevabını biraz önce yukarıda yazmıştım, tekrar etme gereği duymuyorum. "Ha yok ben hakikaten anlamadım" diyosan, PM de geçebilirim...

Genel olarak çoğunuzda bir coder'lık mazisi olduğu için benim bu korsan
telif hakkı acizi paylaşımlarıma zaten bir tepkiniz var...
Bu tepkilerin sonucu olarak zaten ismi lağzım olmayan arkadaş bana troll deme cürettini gösteriyor.

O Troll olayı o arkadaşı ilgilendirir. Ama benim coder'lık mazim falan yok. onu da belirteyim. Zamanında çatır çatır release edip, eşşekler gibi dağıttık. Halen olsa halen yaparım (Farklı platformda tabii ki...)

Kimseye hakaret etmememe rağmen hala hakkımda yerli yersiz konuşuluyor olması. Forumda kimsenin özellikle yönetici arkadaşın gayet rahat gülerek forumu izlemesi gerçekten çok şaşırtıcı.

Ben hakaret ettiğimi düşünmüyorum, ÖZELLİKLE YERLİ YERSİZ KONUŞTUĞUMU HİÇ SANMIYORUM. Eğer öyle birşey olur ve uyarı gelirse admin veya moderatör arkadaşlardan; neden böyle yazdığım konusunda hatalı olduğum bana gösterilirse senin tabirinle "DELİKANLI GİBİ ÖZÜR DİLERİM" kafanı yorma sen bunlara... 

Caisson geçen seferki partiye katılmış ve LW3D ile muhabbete girmiş...sonuçta bir tanışma var bir kollama var
o dergi scanleri ile de...ben ne yapmışım saçma salak ed2k link yollamışım tapılması gereken dergi scanleri hakkında atıp tutmuşum Arda bey'e dalaşmışım...

İşte, kendi kafanda kurduğun senaryoya böyle inanıp da onun peşinden giderek yazmak diye ben buna derim...

Ben LW3D ile tanışmadım henüz. Partide herkesle muhabbet ettim. Belki onunla da merhabalaşmışızdır. Tam hatırlayamıyorum. ama official olarak tanışmadım ki nerden çıkardın çözemedim...

Scener ve grup dayanışması her zaman vardır, ama senin algılayamadığın nokta şu. Bana göre scener ve grup dayanışması; yurtdışı partilere product'ları ile katılmış olan türk gruplarının yarışmalarda desteklenmesi olarak açıklık kazanıyor... Senin bahsettiğin şey ise; Arkadaşlık, kanka modu, dost modunda birbirinin kollanması. Ben daha burada çoğu arkadaşı tanımıyorum. Kısmetse nightshift'de hepsiyle tanışacağım... Kimyalarımız tutarsa arkadaş da oluruz kanka da oluruz dost da oluruz...

Sevgiler,
yine beklerim...
Bu arada burayı işgal etmeyelim, istersen bir başlık aç, oradan devam ederiz...
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2007, 15:15:56 ÖS Gönderen: CaiSSoN » Logged

CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #46 : Ocak 30, 2007, 15:32:39 ÖS »

Sustum

Hahahahhhhhhahahahahahahaha, ama olmadı şimdi...
Neyse sen bilirsin... Ben buralardayım...

CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #47 : Ocak 30, 2007, 15:39:53 ÖS »

Bana emoctionlar ile değil de somut sonuçlar ve laflarla gelin lütfen

BAHAHAHAAH, HAHAHHAHAHAHAHA, MWHAHAHAAH....

Tanıdık gelmiş olması lazım, bak ne kadar ULU MANİTU'sun ki senden quote yapıyorum. Hadi yine iyisin

CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #48 : Ocak 30, 2007, 15:46:34 ÖS »

Ne yapayım yani..daha da uzatıp birbirimizi mi kıralım.

saygı duyalım.
hatta arda arkadaşa da elimi uzatayım bir Troll olarak.
ön yargıyı bırakalım.

hmm... şaşırtıcı bir gelişme... Peki. madem böyle diyorsun; senin dediğin gibi olsun... (gerçi ön yargıyı bırakmış olsan, kendini hala TROLL olarak görmezdin, neyse)

Arkadaşlar tamamdır; Ben kendi adıma SILENCER için defterimde sütbeyaz bir sayfa açıyorum... Hadi hayırlısı...

zombi
Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Ocak 30, 2007, 17:31:45 ÖS »

gg hakkında bir şeyler yazacaktım ama konu uçmuş, ne hallere gelmiş. Konuyu buraya getiren herkeze tebrikler(!)
Arda
Uzman

I'm *the* guy from Argleton

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #50 : Ocak 30, 2007, 17:37:47 ÖS »

caisson, adam çıkıp hem sana hem bana terbiyesiz demiş ve bir özür bile dememişken, süt beyaz sayfa falan olmaz.

Üstelik tam bir troll'ün yaptığı gibi bana özel mesajlar da atıyor, fakat durumu özele taşımayıp attığı mesajların bir kopyasını buraya eklemesini rica etmeme rağmen reddetti.

Silencer, sadece benden değil, caisson'dan ve tüm forumdan özür dilemeni rica eder, dilemezsen de napalım, pek de umrumda değil hani.

CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #51 : Ocak 30, 2007, 19:51:14 ÖS »

caisson, adam çıkıp hem sana hem bana terbiyesiz demiş ve bir özür bile dememişken, süt beyaz sayfa falan olmaz.

Üstelik tam bir troll'ün yaptığı gibi bana özel mesajlar da atıyor, fakat durumu özele taşımayıp attığı mesajların bir kopyasını buraya eklemesini rica etmeme rağmen reddetti.

Özür gelmezse onun ayıbı bişey diyemem ki arda, (ha umurumda olsa eyvallah diyecem ama, ben yeterince yazdım. Yazdıklarımın da köküne kadar arkasındayım evelallah) farkındaysan o süt beyaz olan sayfada hidden part var. Bulmak istemesi ya da istememesi ona kalmış bişey.

Silencer, sadece benden değil, caisson'dan ve tüm forumdan özür dilemeni rica eder, dilemezsen de napalım, pek de umrumda değil hani.

Yukarıda da yeterince açık yazmışın, hemfikiriz sonuçta, yanlış anlaşılma olmasın. ben sadece biraz beklemeyi tercih etmiştim...

Ama dediğim gibi bunu yazdıktan sonra o özür gelse noolur, gelmese noolur... Değişen bişey olmaz... (özür illa dilemek gerekirse... cümlesi bana; özür dilenmesi gerektiğinin farkında olunmayışını anlattığı için)
« Son Düzenleme: Ocak 30, 2007, 19:56:01 ÖS Gönderen: CaiSSoN » Logged

coze
Uzman

Hieh hieh hieh heh ...

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #52 : Ocak 30, 2007, 20:05:26 ÖS »

Caisson sanırım sende diğer tarafta olmayı seçmişsin.

diger taraf ne abi ?
kafanda kurmusun yine birseyler herkes bana karsi diye.
yazmayacaktim hic bulasmak istemiyorum ama dayanamadim. o taraf bu taraf diye birsey yokki sen kendin uyduruyorsun bunlari.
istersen ozur dile, istemezsen dileme ama allah askina birakalim su muhabbeti. adasim Arda senden de rica ediyorum bu adama troll filan deme. kimse kimseye alinganlik yaratacak birsey demesin. silencer sende kimseye senin karman neden benden yuksek filn diye bulasma. bu threadde kapansin unutalim hersey bitsin. isimize bakalim.

Retro Hincal Uluc
CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #53 : Ocak 30, 2007, 20:11:52 ÖS »

coze, ağzımdan aldın abi lafı, tam post ediyodum ki uyardı forum ...

Diğer taraf, o taraf, bu taraf diye birşey yok. Ben kimseden taraf olmadım olmam da.. Sadece Silencer'a üzeri kapalı mesajlar ile, özür dilemesi gerektiğinin ipuçlarını vermeye çalıştım. Ama ardaya yazmış olduğu son mesajdan sonra, buna gerek yok...

Neyse, coze dediğinde haklı olduğun yerler var, thread kapansa çok iyi olur aslında...

Sevgiler...
diger taraf ne abi ?
kafanda kurmusun yine birseyler herkes bana karsi diye.
yazmayacaktim hic bulasmak istemiyorum ama dayanamadim. o taraf bu taraf diye birsey yokki sen kendin uyduruyorsun bunlari.
istersen ozur dile, istemezsen dileme ama allah askina birakalim su muhabbeti. adasim Arda senden de rica ediyorum bu adama troll filan deme. kimse kimseye alinganlik yaratacak birsey demesin. silencer sende kimseye senin karman neden benden yuksek filn diye bulasma. bu threadde kapansin unutalim hersey bitsin. isimize bakalim.

EMRE_ALTINOK
Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Şubat 26, 2008, 18:30:24 ÖS »

arkadaşlar bu gitti gidiyor yakında temelli gidecek.. bırakalım birbirimizle tartışmatı elle tutulur birşeyler yapalım Amigamız için.. biraraya gelip tek disketlik oyun..inro ne bileyim işte birşeyler çıkaralım.. o şaheserin tüm gücünü sonuna kadar kullanalım..bıraklım bu boş tartışmaları ok?
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: