Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriSitemizin duyurularıYeni Üyelerimiz İçin Retroya Giriş Rehberi
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Yeni Üyelerimiz İçin Retroya Giriş Rehberi  (Okunma Sayısı 4045 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HkRecai
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Ağustos 23, 2020, 04:23:00 ÖÖ »

Yapabilecek varsa dökümanı online eğitim sistemi gibi yapın, konu sayfalarından ileri deyince testli sayfa çıksın.
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #46 : Ağustos 23, 2020, 10:21:34 ÖÖ »

@amiga.os abi aslında güzel bir konuya değindiniz. Tamam bu ilk kullanıcılar düzeyinde bir kitapçık olacak ama. Amiga 1200 baya kapsamlı bir cihaz.

Aslında a1200 detaylı kullanım kılavuzumuz olsa. Workbench kurulumundan tutta Turbokart rehberi, oyunlar hakkında ufak bir bölümünde yer aldığı. A1200'e özel detaylı bir çalışma yapabiliriz.

Bir word dosyası ile başlasak. İçerik oluştursak. Ben görsel rehberciğe çeviririm onu.

Alıntı
Yapabilecek varsa dökümanı online eğitim sistemi gibi yapın, konu sayfalarından ileri deyince testli sayfa çıksın.
@HkRecai online derken abi ftp üzerinden browser ile çalışan bir şey mi? Tam anlamadım onu. Test derken? Önce tanıtım yapıp soru mu sorulacak? Ben tam anlamadım ama Amiga ile ilgili her türlü projeye destek çıkarım Kahkaha

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM
AMIGA 1200 | 8GB CF  | 3.1 ROM | 8 MB RAM | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | Pizero1541 | 64K CUPCAKE-CART | 1084 S
HkRecai
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Ağustos 24, 2020, 14:22:59 ÖS »

Maksat retroya girici şahıs dökümanı atlaya atlaya okumasın, Google dokumanlarda Excel ile yapılabilir mi bilmiyorum, Yada foruma bir alt domain konulup oraya php ilemi yapılır bilemem.

Bildiğimiz test işte.

Gotek nedir.

a- ram kart
b- harddisk
c- görüntü adaptörü
d- hiçbiri

gibi.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: