Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeProje Alım/Satım (Moderatörler: wizofwor, i_r_on, yavuzg, simon, Metallic, eins)C64 IK, Samurai Warrior, Radar Rat Race, Boulder Dash ve Maradona önsipariş
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: C64 IK, Samurai Warrior, Radar Rat Race, Boulder Dash ve Maradona önsipariş  (Okunma Sayısı 1755 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Feandreu
Üye

Enver Aydın Tunçalp

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 10, 2020, 02:13:34 ÖÖ »

Merhabalar, Sinan(@fort_apocalypse) hocamın tasarladığı oyun kartuşlarının üretim başlığıdır =)
Kartuşlarla ile ilgili daha detaylı bilgi için:
https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=18357.msg257403#new

24.12.2020 Tarihli Güncelleme:

Not 1. Üretimini yaptığım her kartuşu mümkün olduğunca çok kez, uzun uzun test ediyorum. Kartuşlarla ilgili her hangi bir sorun yaşamanız halinde ve imkanlarım dahilinde kesinlikle yardımcı olurum. Lakin bu garanti doğal olarak kişisel bilgisayarlarınızı kapsamıyor, hobi üretimi olan bu kartuşları satın alıp cihazlarınızda kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzda. Kartuşları takıp-çıkarırken C64'ünüzü kapalı tutun. (Arada sırada sorulduğu için, ayrı cevaplamaktansa buraya eklemek istedim )

Not 2. İlgilenenler Boulder Dash(PCB'ler yolda) ve Maradona temalı özel kartuş(talebe göre sipariş vereceğim) için isim yazdırabilir. Maradona temalı kartuş için çeşitli futbol oyunlarını test edip(IS, Emyln Hughes, Microprose vs), uygun olanlardan dilediğiniz rom'u yazabilirim.

23.12.2020 Tarihli Güncelleme:
Merhabalar, ilk partinin bir kısmının üretimini tamamladım. Geri kalanı için halen PCB ve Entegre bekliyorum. İlaveten bir kaç not paylaşacağım;

Not 1.IK ve Samurai Warrior kartuşlar için ground'a kaçak hat çekmemiz gerekti Kahkaha Kendime ayırdığım kartuş için üzerini oje ile kapadım, aşağıda, yakından çekmeye çalıştığım fotoğraflardan inceleyebilirsiniz. Kardeşimden yürüttüğüm oje çok kaliteli değil o yüzden elim değmişken hepsini ojeleyeyim demedim opsiyonel olarak bıraktım. Dileyene oje sürebilirim.

Ojeli:

Not 2.Radar Rat Race fiyatını 35 TL'ye düşürdüm. Eğer gelecek entegrelerde de bir sorun olmazsa, IK ve Samurai Warrior fiyatını da 50 TL olarak güncelleyeceğim.

Not 3.IK için IK veya IK+ şeklinde seçim yapabilirsiniz.

-------------------------------

*Adet bilgisi ilk parti içindir.

Stok ve Adet Fiyatları:
Radar Rat Race(7 adet): 35 TL
1.sinanyildiz
2.Verminaard x2
3.siber06

Samurai Warrior(6 adet): 50 TL
1.sinanyildiz
2.AmigaEsref
3.Cydonian - Teslim edildi.
4.LW3D
5.Verminaard x2
6.siber06
7.WildLord

International Karate(6 adet): 50 TL
1.sinanyildiz
2.AoV
3.sbaslar
4.AmigaEsref x2(IK+)
5.Cydonian(IK+) - Teslim edildi.
6.LW3D x2(IK+)
7.Verminaard x2
8.Barış Yeni(IK+) - Teslim edildi.
9.siber06
10.Warhelmet(IK+)

Boulder Dash(8 adet): 50 TL
1.atakantas
2.Barış Yeni
3.LW3D (x2)
4.sinanyildiz
5.WildLord
6.siber06

Maradona(-): 50 TL
1.atakantas(Emlyn Hughes)

Notlar:
1. Üretimini yaptığım diğer projeler için: https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=11875.msg135156#msg135156
2. Birkaç kere sorulduğu için ilave etmek istedim, mükerrer kargo ödenmemesi adına birbirine yakın oturan arkadaşlar için kargoları bir paket içerisinde yollayabilirim.
3. Yine sorulduğu için; daha önce ürettiğim/tükenmiş kartuşlar için belirli bir talep olursa tekrar seve seve üretebilirim. (Çin kargo fiyatları biraz uçtuğu için fiyat ne yazık ki 3-5 lira oynuyor)
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2021, 15:31:17 ÖS Gönderen: Feandreu » Logged

sinanyildiz
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ocak 08, 2021, 00:23:42 ÖÖ »

Merhaba,

Boulder dash için beni de ekler misiniz?
WildLord
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ocak 08, 2021, 00:34:29 ÖÖ »

1 adet Boulder Dash ve 1 adet Samurai Warrior rica edeyim ben de
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: