Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Win7ye Umsa kuramıyorum  (Okunma Sayısı 489 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 13, 2020, 20:21:18 ÖS »

hd5450 kart ve win7 ye crtemu drver 2.0 ile kurmaya çalıştım ,epey uğraşmama rağmen 1 sefer çift görüntü geldi,Xp ile çok basitti elimde 4350 kart olsa hiç düşünmeden xp kuracağımda yok malesef Şimdi crtemudriveri kurup çıkış birimini seçip edid yapıyorum herhalde başka işlemlerde yapılacak ama bu konu daha önce çok işlenmişti,daha sade olarak ne yapılacağını basitçe anlatacak biri varmı?

Commodore'suz kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Amiga ölmez,vatan bölünmez.
Heroman
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 15, 2020, 16:38:17 ÖS »

HD5450 kartının hangı çıkışını kullanıyorsun, DVİ çıkısını kullanıyorsan dvi&vga çevirici aparatıyla kullan bide öyle dene haa 2 çıkıstada sinyal alamıyarsan başka sorun var demek...

Birde soft15 i çalistırdıgında anakarttakımı yoksa pcı 16dakı kartamı 15 verdıgıne dıkkat gerkırse biostan anakartın tümleşik ekran kartını kapat..
Quıkreside starup koymayı unutma...bunlarda olmazsa buyuk olasılıkla bu soft15khz yazılımını yazan elemanın yazılarına bakarsak HD5000 serilerinde sıkıntı çıkıyor HD4350 2.elde fazla değil xpde zaten tescillenmiş bu iş için keyfıne bak...

mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2020, 22:20:28 ÖS »

ben gecen gun r7 kartla win10 kurdum biraz cebellestim oldu crt emu 2.0 ayarlar var link atarim rx580 kadar destekliyor artik youtube videolarda sana yardimci olacak yerler var
 https://youtu.be/ANbZ45FuyJA
https://youtu.be/7X2xBYgOyUI
« Son Düzenleme: Ağustos 18, 2020, 22:30:28 ÖS Gönderen: mesa » Logged

Ps1 ps2 wii xbox 360 arcade kabin
AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2020, 22:56:24 ÖS »

Son durum kurulumu yapıp görüntü alabildim meğerse scartın içinde kablo kopukluğu varmış.Yalnız normalde akıcı çalışan sistem win7 crtemu driverindan sonra yerlerde sürünüyor ve emulatorlar takılarak çalışıyor bu sorunu çözemedim,

mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 18, 2020, 23:03:47 ÖS »

Son durum kurulumu yapıp görüntü alabildim meğerse scartın içinde kablo kopukluğu varmış.Yalnız normalde akıcı çalışan sistem win7 crtemu driverindan sonra yerlerde sürünüyor ve emulatorlar takılarak çalışıyor bu sorunu çözemedim,
yazilimdan kaynakli duraksiyor birseyleri acarkwn win10 gecince aorun ortadan kalkti calamity gercekten guzel is cikartmis crtemudriver 2.0 👍👏

AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 18, 2020, 23:15:23 ÖS »

Evet win10a geçmek istiyorum ama benim pc garip win10'un sadece single versiyon 32biti çalışıyor yüz çeşit imaj denedim hepsi ilk pencere ekranında kalıyor,ana kartın win10 desteği yok ama ondan daha eski pcmde çok rahat çalışıyor anakart p5kplam-se.

mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ağustos 19, 2020, 00:23:26 ÖÖ »

Evet win10a geçmek istiyorum ama benim pc garip win10'un sadece single versiyon 32biti çalışıyor yüz çeşit imaj denedim hepsi ilk pencere ekranında kalıyor,ana kartın win10 desteği yok ama ondan daha eski pcmde çok rahat çalışıyor anakart p5kplam-se.
board baya eski guncellemen lazim ben cpu board ram guncelledim dolphin cemu redream ve psp simdi cok rahat oynuyorum

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: