Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Oyun Geliştirmiyorum  (Okunma Sayısı 1839 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cinar
Deneyimli

>>>CD32<<<

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Ekim 03, 2020, 20:12:25 ÖS »

Çıkışım için üzgünüm, şimdi daha detaylı düşünme fikrim oldu. Anladığım kadarıyla platformerlara meraklısın. Belki yeni bir macera olarak Switch'i deneyebilirsin, yeni nesil geliştiriciler için sızan SDK büyük bier nimet. Anladığım kadarıyla Homebrew için de Ryujinx adında bir homebrew emülatörü var, belki farklı assetlerde bir Mario klonu deneyebilirsin. Hatta sevdiğin bir filmi, bir kitabı uyarlamak çok keyifli olabilir. Pikseller az olacağından grafik işinde de sendelemezsin, homebrew camiası da elinden tutacaktır, büyük firmalara benzemez. Hatta bir gün var mı bilmiyorum bu Switch edinmene bile vesile olur, direkt kendi makinende denersin. Eğer sen geri dönersen emin ol bugünlerin, bu kararların telafisi olur. Yapma böyle dostum.

Aradıklarım | Satılıklar
C64C SwinSid IRQHack
IIgs ROM03
A4000 RevB Acill Buster9 16+2RAM
ExoticKiller
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Ekim 03, 2020, 22:05:21 ÖS »

Bir atasözü der ki;

Giderken, gelirken, Telefunken.

1977 Doğumlu. ICQ: #37-90-37 ilk bilgisayarları:  8088 Explorer HeadStart & 8086 IBM XT / AT , c64
NESDelisi
Üye

Oyun Geliştiricisi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #62 : Ekim 03, 2020, 22:28:23 ÖS »

Çıkışım için üzgünüm, şimdi daha detaylı düşünme fikrim oldu. Anladığım kadarıyla platformerlara meraklısın. Belki yeni bir macera olarak Switch'i deneyebilirsin, yeni nesil geliştiriciler için sızan SDK büyük bier nimet. Anladığım kadarıyla Homebrew için de Ryujinx adında bir homebrew emülatörü var, belki farklı assetlerde bir Mario klonu deneyebilirsin. Hatta sevdiğin bir filmi, bir kitabı uyarlamak çok keyifli olabilir. Pikseller az olacağından grafik işinde de sendelemezsin, homebrew camiası da elinden tutacaktır, büyük firmalara benzemez. Hatta bir gün var mı bilmiyorum bu Switch edinmene bile vesile olur, direkt kendi makinende denersin. Eğer sen geri dönersen emin ol bugünlerin, bu kararların telafisi olur. Yapma böyle dostum.

İnan artık oyun yapmak istemiyorum.

Biraz aşırı takıntılıyım.
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: