Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeProje Alım/Satım (Moderatörler: wizofwor, i_r_on, yavuzg, simon, Metallic, eins)Kung Fu Flash kartuş - önsipariş
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Kung Fu Flash kartuş - önsipariş  (Okunma Sayısı 1474 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Feandreu
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Mart 31, 2021, 23:26:59 ÖS »

Merhabalar, Kung Fu Flash kartuş için önsiparişleri bu başlık altında toplayacağım

Proje sayfası: https://github.com/KimJorgensen/KungFuFlash

Fiyat: 200 TL

Tahmini teslimat süresi: 1 - 1,5 ay arası

Mikroişlemciler elime ulaştıkça hızlı bir şekilde üreteceğim. İlk parti çiplerin siparişinde sorun yaşadığım için küçük partiler halinde veriyorum siparişleri. Diğer bileşenler elimde bolca mevcut =) O yüzden biraz bekleme ihtimalini mazur görmenizi rica edeceğim peşinen.

Liste:
1.runal(hazır) +$
2.Özgür Dereli(hazır) +$ (Kargolandı)
3.Verminaard
4.metaone
5.Kaan Akkurt
6.zanpinoz +$
7.lunarstrain
8.phoenix
9.sinanyildiz
10.WildLord
11.Xanu
12.Voltron
13.witchdoktor
14.hüseyinc64
15.PROTEUS1968
16.haydar_abi
17.freedom
18.CenkMiri
19.Geos
20.Humphrey
Yedek
21.kaptatheold
22.mrmojorisin
23.leventp
24.Barış Yeni
25.LW3D
26.selimgokhunavci
27.raltay
28.ekenciz
29.Decypher
----------------------------

Kısaca kartuş: Micro SD kart üzerinden; 8K, 16K, Ultimax, AR4/5/6, KCS Power Cartridge, Final Cartridge III(+), Simons' BASIC, Fun Play, Power Play, Ocean type 1, Epyx Fastload, C64 Game System, System 3, WarpSpeed, Dinamic, Zaxxon, Super Zaxxon, Magic Desk, Domark, HES Australia, Super Snapshot v5, Comal-80, EasyFlash, Freeze Frame, Freeze Machine tipi kartuş imajlarını çalıştırmanıza yarıyor.

Desteklediği dosya formatları: CRT, PRG, P00 ve kısıtlı olarak tek disketli D64, D71, D81.

Firmware: Firmware güncellemesi geldikçe buradan paylaşacağım UPD uzantılı dosyayı microsd karta atıp çalıştırıp firmware güncelleyebilirsiniz. NTSC makinelerde kullanmak için NTSC firmware kullanmanız gerekiyor. Orjinal yüklü gelecek firmware PAL'dir. NTSC desteği deneysel olarak bulunuyor.

* everybodywaskungfufighting.jpg (860.47 KB, 1050x1400 - Görüntüleme: 71 kez.)
« Son Düzenleme: Nisan 13, 2021, 16:16:30 ÖS Gönderen: Feandreu » Logged
Feandreu
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Nisan 14, 2021, 12:54:51 ÖS »

Herkese çok teşekkürler. Bugün Kaan hocamın bastığı kutuyu teslim aldım. Baskılı buttonların hem montajı hem kullanımı pratik değil bence. Benim 7mm'lik switchler de içeride kayboldu 11mm ve üstü switch sipariş edeceğim.

@Let, @Jax sizleri de listeye yedek olarak ekliyorum.
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: