Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Logomotif Perfect English  (Okunma Sayısı 637 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 11, 2024, 11:46:44 ÖÖ »

• İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyenler için eşşiz bir multimedya kaynak
  • İngilizce öğrenmeyi zevkli hale getiren 12 eğlenceli oyun
  • İngilizce'de kullanılan güncel 15.000 kelimenin anlamları ve cümle içinde kullanımları, telaffuzları

Akıcı bir ingilizce için zengin kelime bilgisi kaçınılmazdır. Perfect English, İngilizce kelime bilginizi geliştirmeniz için tasarlanmış bir multimedya eğitim programıdır. İngiliz öğretmenler tarafından, ana dili Türkçe olanlar için özel olarak hazırlanan Perfect English, vazgeçilmez başvuru kaynağınız olacaktır.

Yedi ayrı seviye, her birinde farklı binlerce kelime...

Perfect English'te başlangıç seviyesinden, profesyonel seviyeye kadar yedi farklı seviye bulunmaktadır. İngilizce öğrenmeye henüz başlamış olanlar temel kelime bilgilerini oluştururken, belli bir düzeyin üstünde İngilizce bilenler de kelime dağarcıklarını zenginleştirebilirler.

Eğlenirken Öğrenin

Perfect English'te İngilizce'yi eğlenerek öğrenmeniz için tasarlanmış 12 oyun bulunmaktadır. İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızla ya da ailenizle... Hem eğlenin, hem de İngilizce öğrenin.
  Perfect English'te yer alan her oyun, farklı bilgilere farklı yöntemlerle ulaşmanızı sağlayacak, öğrendiklerinizin daha kalıcı olması için etkili olacaktır. Adam Asmaca'dan Çarkıfelek'e kadar hepsi bildiğiniz, hepsi sevdiğiniz oyunlar.

Geniş Terminoloji

Business, Body, Nature, Occupations gibi 21 farklı konuya ait özel terminolojiyi Perfect English sayesinde kolayca öğrenebilecek ve bu konularla ilgili yabancı medyayı rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Testler

Kendinizi sürekli test ederek, edindiğiniz bilgilerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Ne kadar verimli bir çalışma yaptığınızı da testler sayesinde ölçebilirsiniz. Bu testleri yaparak, neleri öğrendiğinizi görebilir, aynı zamanda farkında olmadan yeni bilgiler edinebilirsiniz.

15.000 Kelime ve Sözlük

Perfect English'te binlerce kelime, kelimelerin cümle içinde kullanımı ve seslendirilişi bulunmaktadır. Ayrıca, İngilizce'den Türkçe'ye, Türkçe'den İngilizce'ye bir sözlük de her an elinizin altında olacaktır.

İndirme Linki:

https://archive.org/details/perfect_20240411

Programı çalıştırabilmek için gereken program

Önemli Uyarı:

Windows 98 SE PCem programını çalıştırmadan önce programın CPU ayarını "Intel Mobile MMX 166" olarak seçmeyi unutmayın.
feuer
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 12, 2024, 13:54:19 ÖS »

pcem çok büyük boyutlu başka bir çözüm bulamaz mıyız?
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 12, 2024, 19:39:23 ÖS »

pcem çok büyük boyutlu başka bir çözüm bulamaz mıyız?

başka çözüm yok maalesef. Ben de böyle çalıştırabiliyorum.
feuer
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 13, 2024, 20:45:43 ÖS »

Anlıyorum, vakit yaratabilirsem dosbox+windows95 denerim.
onair234
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2024, 11:18:12 ÖÖ »

Anlıyorum, vakit yaratabilirsem dosbox+windows95 denerim.

işe yarayabilir
eersoy93
Üye
**

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2024, 14:13:32 ÖS »

86Box kullanılabilir Windows 95 için.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: