Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: paypal sistemi  (Okunma Sayısı 4607 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MagicAmiga
Deneyimli

O n L y A m i g A

Üyelik Bilgileri WWW
« : Aralık 26, 2006, 14:10:29 ÖS »

selam arkadaşlar 2 gündür ebay den satın almaya hak kazandıgım fakat paypal sisteminde accound acamadıgım için alamadıgım bi sorunum var...sizler paypal sistemini sorunsuz kullana biliyormusunuz?

A 500 HD8+ GVP
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Aralık 26, 2006, 16:57:49 ÖS »

Bugun paypal'a girmeye çalıştım giremedim. Ya şifremi unuttum ya başka sorun yaşadım.. işgüç arasında yeniden deneyecek vaktim olmadı. Belki yılbaşı durumları nedeniyle paypal teknik sorun yaşıyordur. Daha öncede benzer durumla karşılaşmıştım sanırım....

AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 26, 2006, 17:54:14 ÖS »

yav bu paypal nasıl oluyor,bizde bişeyler alalım ebaydan.millet götürüyo malı.hangi ebay alışveriş yapmalıyız,gümrük olayı nedir vs.vs.?

Commodore'suz kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Amiga ölmez,vatan bölünmez.
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Aralık 26, 2006, 18:41:09 ÖS »

AmigaAmiga aşağıdaki başlıkta deneyimlerimizi paylaştık...Paypal ödemede kolaylık ve güven sağlıyor. Kredi kartını paypal'a giriyorsun ve paypal kabul eden yerlere paypal üyeliğin sayesinde para yolluyorsun. Paypal'da senin kartından ödediğin miktarı çekiyor. Karşıdaki alıcıda paypal üyesi olduğundan paypal'a şikayet durumunda 500 USD'ye kadar sanırım güvence var. Hem sen herkese kredi kartı bilgilerini vermiyorsun, hem de paypal'ın güvencesinde oluyorsun. paypal satıcılara parayı aktarırken belli bir yüzde kesinti yapıyor..

http://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=259

MagicAmiga
Deneyimli

O n L y A m i g A

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Aralık 26, 2006, 23:16:47 ÖS »

merhaba dostlarım...2 gündür yaşadıgım sorunu kendimden kaynaklanıyo sandım..ilk başta bi takım bilg,lerin eksik olabilecegini düşünüp tekrar tekrar denedim ve ulaştıgım sonuç yine negatifti...durumu LW3D ye danıştım(cok sagol lw3d ) oda denemiş ve sistemden kaynaklana bilecegini söylemişti...az önce bi arkadaşımla denedik ve oda paypal in sisteminin şuan için calışmadıgını söyledi..en azından biraz rahatladım kendimden kaynaklanan bi hata olmadıgını anlıyınca...herkese tekrar teşekkürler..

A 500 HD8+ GVP
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: