Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetAlcofribas ve diger AMSTRAD 'cilarin ilgisini cekebilecek bir dokuman
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Alcofribas ve diger AMSTRAD 'cilarin ilgisini cekebilecek bir dokuman  (Okunma Sayısı 3327 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
мemrah
Uzman

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 16, 2009, 19:07:44 ÖS »

Sir Alan M. Sugar'in emekli olmasi uzerine hazirlanmis:

http://www.chadds.prodigynet.co.uk/AmsCurry/THE%20AMSTRAD%20TIMES.pdf

Alcofribas
Uzman

Who Dares Wins!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 16, 2009, 19:15:39 ÖS »

Memrah, verdiğin link açılmadı ama sanırım bunu konuşmuştuk forumda.

Bir de merak ettim, kimmiş o diğer Amstrad'cılar Bak gizlenmeyin çıkın ortaya, cidden küserim ha

мemrah
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 16, 2009, 19:17:37 ÖS »

Dokumanda Amstrad sirketinde calisanlarin donem donem isimleri var ya, 90'lar doneminde Turkler basmis resmen. 5 Erkek, 1 de bayan Turk ismi var listede. 2'si resimli.

Bir de Alan Sugar'a verdikleri sahte "bize bos yere sampanya actirttiniz, biz simdi bu mantari ne yapalim" mektubuna karsilik Japon ortaga "benim o mantari ne yapmak isteyecegimi bilmek istemezsiniz" yazili fax cekmesi bolumunde koptum!

Alcofribas, dogru konusmusuz bu konuyu. Yaslilik iste. Unutuyorum Bu PDF dosyasini sag tus ile Save As yapip acabilirsin eger browser icinde Acrobat reader acilmadiysa. Bende calisiyor ama belki plugin filan farklidir. Bu arada belki zaten gormussundur bu dokumani.
« Son Düzenleme: Şubat 16, 2009, 19:22:51 ÖS Gönderen: memrah » Logged
Alcofribas
Uzman

Who Dares Wins!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 16, 2009, 21:43:25 ÖS »

Sanırım baktığım esnada bir sorun vardı. Şimdi her türlü açılıyor.

Türkler dünyanın her yerinde ama, Amstrad'da 5 tane olmasına ben de şaşırmıştım bu dokümanı ilk okuduğumda.
« Son Düzenleme: Şubat 16, 2009, 21:59:52 ÖS Gönderen: Alcofribas » Logged

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: