Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trDiğer Nostaljik BilgisayarlarApple Apple - GenelWindows Vista 'nın MacOS 10 'dan kopyaladıkları...
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Windows Vista 'nın MacOS 10 'dan kopyaladıkları...  (Okunma Sayısı 4428 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DevilisH
Deneyimli

aLWaYs AmigA

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 13, 2007, 03:19:57 ÖÖ »

Windows Vista'yı bekleyenler... Çok harika bir işletim sistemiyle karşılaşacaksınız. İki önemli sebepten dolayı:

1. Bu olağan üstü OS (işletim sistemi) olağan üstü sistem gereksinimleriyle geliyor.

Windows Vista için Sistem Gereksinimleri

2.Vista yapılırken MicroSoft, MacOSX (Macintosh'un versiyon 10 işletim sistemi)'den esinlenmiş(!!!!).Gerçi C64'te GeOS'tan beri bu işi yapıyor.

<a href="http://www.youtube.com/v/TaIUkwPybtM&rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/TaIUkwPybtM&rel=0</a>

Kurban olayım AmigA 'ya

Hoşça kalın Dostlar...

A500 Desktop Tower=A500+,Kickstart 2.0 & 3.1,MTec A520+Fpu,Avideo24 3MB,MultiVision500,Gold Chip(68000,Denise,Paula),Cpu-Ide,Df1 Booter,6MB Ram,..

A1200 Power Tower=PPC,MediatorSx,256MB Ram,Voodoo5,SpiderII,FastAtaIII,WLan,LifeVievTV,Terratec512i,.

AmigaONE XE 800MHZ,128MB AtiRadeon,512MB Ram,
Arda
Uzman

I'm *the* guy from Argleton

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2007, 13:59:39 ÖS »

...or porcelain!!!

))) eheh

witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2007, 16:39:55 ÖS »

Gereksinimler gerçekten abartı ama MS'in her yeni işletim sistemi ile artık yadsınamaz derecede stabil, kaliteli ve rahat kullanılır sistemler geliştirdiğini kabul etmek gerekir. Linux ve türevlerinin katetmesi gereken daha çok mesafe var.
MacOS X ise gerçekten güzel bir işletim sistemi, ama hala geniş kullanıcı tabanına ve yazılım desteğine (özellikle oyunlar) sahip değil.
Demek ki Apple Mac + X360/PS3 kombinasyonu ancak Vista'ya rakip olabilir gibi görünüyor.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: