Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetebayden alıp elime gecmiyen ürün ???
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ebayden alıp elime gecmiyen ürün ???  (Okunma Sayısı 10574 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tabu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Şubat 18, 2009, 16:47:31 ÖS »

4 5 ay önce (denizden önce) Ebay den A570 aldım 35 euroya 1 hafta sonra adana gümrüğe indi,paket büyük olduğu için beni çağırdılar yanımda içini açtılar orta yaşlı herif bu nedir diye sordu
-cd çalar dedim, -bizim bildiklerimize pek benzemiyo dedi
bende bu Amiga 500 lere takılıyo dedim neyse adam finalde
-eğer bu CD yazıyosa yanarsın haaa deyip bana evrak imzalattı

Halen commodore ve amiga servisi...4000 cyberstormppc 604e\233mhz\060\66mhz\cybervision3D+A2000 gvp 040 combo\egs spectrum24+A3000 030\IV24\Retina z3+A1000+CD32+A600 2mb ram\4 gb hdd+CDTV+\pegasos2\spectrum heatsink\much more.
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #31 : Mayıs 22, 2009, 12:32:25 ÖS »

2009 başındaki gönderilerimle ilgili en son bugün bir gelişme yaşadık...CD32 vs. aldığım kişi, RoyalMail'de araştırdı...Bu aylarca sürdü malumunuz, bende burada ulaşamadım... Royal mail, ürüne ne olduğunu açıklayamadığı için posta masrafını iade ederim demiş... Satıcıda, seni madur etmiyeyim, refund yapayım dedi ve bugün iade etti.. Başka bir satıcı olsa hiçbirşey alamazdım...Ama iyi satıcı, iyi arkadaş, iyi sonuç demek... Can sıkıcı bir süreçten sonra, ürünlerin elime geçmesi benim için çok daha iyi olurdu...ama aynı satıcıyla devamlı alışveriş yapmanın faydasını gördüm... 45 günlük itiraz süresi geçmesine, hukuki olarak yapacak birşeyim olmamasına rağmen, paramı geri aldım (paypal %3.5 mu ne kesiyormuş onuda öğrendik)

Uzun lafın kısası eğer gönderiniz, sizin için değerliyse muhakkak imzalı ve güvenli posta ile getirtin...

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: