Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetA.K.K Adil kullanım kotası....
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: A.K.K Adil kullanım kotası....  (Okunma Sayısı 8916 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
CommodoreFan ®
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Haziran 06, 2012, 12:36:15 ÖS »

@polat27  Eğer superonline denen zırvanın satış temsilcileri kapıya geliyorsa gönlül rahatlığıyla kovabilirsin, yöneticiyle de konuş çünkü kapıdan satış ruhsatları olmadığı halde site site gezip sattıkları yetmiyormuş gibi şikayet halinde de "bizim kapıdan satışımız yok" diyorlar. Hatta bu yüzden sanayi ve teknoloji bakanlığı il müdürlüğünden yedikleri para cezası var.

Bir garip COMMODORE fanatiği...
Atacan
Deneyimli

Msx

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #31 : Haziran 06, 2012, 21:15:14 ÖS »

DAHA ÖNCEKİ  MESAJLARDADA  YAZDIM.   10  MGBİT DOWNLOAD  10 MEGABİT UPLOAD.  AYLIK  47 TL  ODUYORUM.   ADİL  KULLANIM KOTASI YOK.  JDOWNLOADERİ  850  YE AYARLAYIP  850  DEN  DOWNLOAD EDERKEN TORENTDENDE  200  E KADAR  DOWNLOAD YAPIYORUM   AYRICA TORENTDEN DE  BENDEN  650  700  K  GİBİ  ÇEKİM  YAPIYORLAR.  ÇOOOOK MEMNUNUM. 

http://www.metronet.com.tr/bpl.html   arayın hatta   10  15  müşteri bulun  imza  alın  sizin orayada alt yapı döşesinler.   tek korkum şu   bizim siteye  superonline   alt yapı döşedi ve  ballandıra   ballandıra    yok oyle  yok boyle diye  anlatıyorlar  hergün  2 defa arayıp rahatsız ediyorlar     site  sakinleri  bu  kampanyalara  kanıp  metroneti  bırakırsa yazık  olacak.  çünkü  hiç biri   a kullanım  kotasıdan  bahsetmiyor   neden se   

Polat İzmir Çiğli'deyim ve Burada Metronet altyapısı yok Hatta İzmir'de olan bi yerde görmedim duymadım

Saygılar....

'80 Doğumlu İzmir'li
haydar_abi
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 07, 2012, 23:13:22 ÖS »

Ben tarifeleri gösterirken AKN olanı değil en alttaki limitsizlerden bahsetmiştim. 2,4,8 seçenekleri var. ttnet dışındakilerin hepsinde bu seçenekler var zaten.

Amiga fanatiği.... 
Amiga 1200 + ACA 1220/20mhz + Scart + 32GB Sandisk CF + PCMCIA CFDisk Adapter + SUM Keyboard Adapter + Gotek
Amiga 500 + 512 K
Amiga 600 + (PCMCIA CF 4 MB RAM + A604     1 MB Chip
Hepsinin kahrını çeken LG 24MA53 TVMonitör
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: