Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetÇin Malı Tablet Tavsiye Ihtiyacı
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Çin Malı Tablet Tavsiye Ihtiyacı  (Okunma Sayısı 7884 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Ocak 16, 2013, 15:06:57 ÖS »

@AmonR: çok haklısın...

iki tablet almayı düşünüyorum.

Kendime alacağım cihaz kesinlikle 7 inch olacak...Daha büyüğü bana çok büyük geliyor. Otobüste, trende yazmayı, okumayı severim...Eğitim videolarını vs'de genelde toplu taşım araçlarında gider gelirken takip ediyorum... 7 inch bence en ideal olanı...

Eşimin öncelikleri ise, internette gezmek ve film izlemek. Nexus 10 bu açıdan en uygunu. Hoparlörler önde, ekranı çok başarılı ve büyüklük olarakta internette gezmeye, film izlemeye en uygunu. Light Bleed denilen, ışık sızdırması sorunu dışında bence iyi bir cihaz.

Çin malı tabletleri önceden çok ciddiye almazdım. Ama gördüğüm kadarıyla çok iyi ürünler çıkmış ve fiyat/performans olarak bayağ iyi görünüyorlar. Yorumlardan görünende, kullanıcıların bayağ memnun olduğu yönünde... Teşekkürler.

Leon
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Ocak 16, 2013, 17:15:55 ÖS »

LW3D, hangi cin mali tableti alirsan al, pil süresine dikkat et. Ortak özellikleri pil sürelerinin cok cok az olmasi. Iyi özelliklerde bir cihaz bu yüzden pratikte kullanilmaz hale gelebilir.

Efika | Amiga CD32 | 3 x C64, 2 x 1530, 1 x 1531 | Amstrad CPC64 | Amstrad CPC6128 | C64-DTV | Atari 2600 | Atari 2600 Jr. | Atari 800XL | Atari Paddle | Vestel MSX  | Sony Hitbit MSX | A500 | A500 Plus | A590 | A1200 Blizzard 1230-IV | CASIO VL-1 TONE | CASIO VL-10 | Mac Mini G4 @1,42Ggz
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: