Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıArcade Sistemler (Moderatör: yavuzg)2 Blue ELF arasındaki fark nedir ?
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 2 Blue ELF arasındaki fark nedir ?  (Okunma Sayısı 9883 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mart 29, 2015, 12:44:33 ÖS »

Benim kullandığım sistem ile aynı bu. PC tabanlı. JAMMA üzerinden bağlantı sağlanıyor yine arcade sistemlere. HTPC kurup MAME sistemi hazırlamışlar. JPAC arayüzü vb...

Sarı renk almak vardı hata ettim zamanında. 3. versiyon PS4 kasası gibi olmuş. Onu alabilirim Nisan ayında hatalı ekran vermez umarım. Kahkaha

Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Nisan 03, 2015, 07:46:34 ÖÖ »

Riske girip demin Pandora's Box 3'ü sipariş geçtim artık kaç günde gelirse. 2 haftayı bulur yine gelmesi. Kahkaha

ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Nisan 03, 2015, 09:47:07 ÖÖ »

Riske girip demin Pandora's Box 3'ü sipariş geçtim artık kaç günde gelirse. 2 haftayı bulur yine gelmesi. Kahkaha
Haydi hayırlı olsun

Ayak Takımı Organizasyon Ekibi
www.ayaktakimi.org
Lionheart
Üye

Arcade

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Nisan 03, 2015, 10:24:24 ÖÖ »

Gelince videolu incelemeni bekliyoruz Yavuz. 
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Nisan 03, 2015, 10:49:56 ÖÖ »

Oyunlar full screen açılırsa yeni butonlar ve joystick takımı ile video yüklerim konuya. Yine heyecanlı bir bekleyiş içine girdim. Kahkaha

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Nisan 03, 2015, 11:35:20 ÖÖ »

Oyunlar full screen açılırsa yeni butonlar ve joystick takımı ile video yüklerim konuya. Yine heyecanlı bir bekleyiş içine girdim. Kahkaha

son butonlara dikkat et. herifler JAMMA standardını bozup GND olması gereken yeri iptal edip 6. butonları buraya sıkıştırmışlar. kabinlerinin kablolamasını değiştirmen lazım

Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Nisan 04, 2015, 03:38:28 ÖÖ »

son butonlara dikkat et. herifler JAMMA standardını bozup GND olması gereken yeri iptal edip 6. butonları buraya sıkıştırmışlar. kabinlerinin kablolamasını değiştirmen lazım

Müsait olduğum bir zaman arayacağım abi. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: