Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıOyun KonsollarıPSX oyunlarınızı nereden indiriyorsunuz nasıl yazdırıyorsunuz?
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: PSX oyunlarınızı nereden indiriyorsunuz nasıl yazdırıyorsunuz?  (Okunma Sayısı 17410 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ibo1973
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 10, 2014, 13:12:23 ÖS »

benim fikrime göre senin sorunun hızlı yazdırma bi şekilde hızı düşüremiyorsun sorun bundan kaynaklanıyor cd rw nin çalışmasıda buna işaret ediyor bence çünkü cd rw ler mecburiyetten yavaş yazılır yani hızları düşüktür sonuç en aklıma yatan şey hız sorunun var.
Fatih Yıldırım
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #31 : Aralık 10, 2014, 13:25:13 ÖS »

benim fikrime göre senin sorunun hızlı yazdırma bi şekilde hızı düşüremiyorsun sorun bundan kaynaklanıyor cd rw nin çalışmasıda buna işaret ediyor bence çünkü cd rw ler mecburiyetten yavaş yazılır yani hızları düşüktür sonuç en aklıma yatan şey hız sorunun var.

Elimdeki LG DVDRW en düşük 4x'de yazdırıyor. Ekranda göründüğü ve yazımın aldığı süreye bakacak olursak öyle. 4x yazıyor gösterip 24x yazmaz diye düşünüyorum.  Ney

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: