+4 votes
Nintendo Family Computer (Famicom) Disk System
Açıklama
Nintendo Family Computer (Famicom) için satışa sunulmuş disk systemidir. Çok kullanışlı ve sağlam olduğunu iddia etmek oldukça güç olsa da, kesinlikle Famicom'un en göz alıcı, nostajik aksamıdır.
235 views May 18, 2015
LW3D 4,360 points
Hoş geldiniz, Commodore.gen.tr Medya Galeri, medyalarınızın diğer kullanıcılar tarafından incelenmesi ve yorumlanması için ortam sunar.
1 Online
0 members and 1 guest online

Please log in or register to Comment this Media.

yavuzg 1,560 points
fotoğraf stok mu? yoksa kolleksiyondan mı? Kolleksiyondansa kondüsyon A ;)
+1 vote
May 18, 2015
LW3D 4,360 points
Koleksiyondan... Nasıl oluyorda bu cihazlar bu kadar temiz, kutusuyla, belgeleriyle yurt dışında saklanıyorda, biz de saklanmıyor diye düşünmeme sebep olan cihazlardan bir tanesidir.
0 votes
May 18, 2015
barone 400 points
Kaptan nasıl bir fotoğraf makinası kullandığını kestiremedim ama diyaframın oldukça açık. Bu, fotoğrafın geneline oldukça hoş ve profesyonel bir hava katmış. Ancak detaya inince bir sebeple bilinçli yapılmamışsa netleme noktasında bence ufak bir hata var. Şöyle ki; mizansenin tam ortasını netlediğin için, aslında odak noktası masa ve kıvrılan kablo olmuş. Nintendo yazısı bu durumdan sebeplenniş ama sağ taraftaki japonca yazılar fluya düşmüş. Makinan müsade ediyorsa benzer setuplarda çekim yaparken netleme noktasını biraz daha sağa almayı bir dene istersen. Makina müsait değilse diyafram bir parça daha kısılabilir. Ama bu sefer arkadaki eşofmanlı ayaklar da netlenebilir tabi :))

Cihaza gelince söylenecek söz yok. 10 numara koleksiyon parçası. Keşke elindeki bu nadide ürünlerin fotoğraflarını daha çok paylaşsan da hep birlikte "koleksiyon nasıl yapılır" hususunda feyz alsak.
+1 vote
May 19, 2015
LW3D 4,360 points
Barone: Çok yerinde ve doğru bir gözlem... Fotoğraf çekmek için uygun zaman ve mekanı bulmakta zorlanıyorum. Alel acele, elime geçenleri fotoğraflıyorum.Çektiğim bir seri fotoğraftan hoşuma giden bu olduğu için bunu ekledim... Önerini göz önüne alacağım. Teşekkürler.