commodore.gen.tr

Genel Kategori => Proje Alım/Satım => Konuyu başlatan: fort_apocalypse üzerinde Mart 31, 2021, 04:05:17 ÖÖKonu Başlığı: Amiga Test Kit Paralel ve Seri Portları için Donglelar
Gönderen: fort_apocalypse üzerinde Mart 31, 2021, 04:05:17 ÖÖ
Bu baskı-devreler pek proje sayılmaz. Forumda paylaşılmaya değer mi? bilemedim. :-\ Aslen bu devrelerin yapılması için baskı devre kullanılması gerekmiyor.

    @Kaan Akkurt (https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?action=profile;u=37471) arkadaşımız bu donglellerdan üretmekte. (https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=12852.0) Dileyen arkadaşlar @Kaan Akkurt'tan temin edebilirler. 👍Keir Fraser'ın (keirf) yazmış olduğu Amiga Test kit programı (https://github.com/keirf/Amiga-Stuff) programı için, Amiga bilgisayarlarının seri ve paralel girişlerini test etmek amacıyla kullanılan Dongle'ları daha kolay ve güvenli yapabilmek için 2 adet basit PCB çizdim.(https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?action=dlattach;topic=19465.0;attach=41493;image)Amiga Test Kit Yazılım Linki:

https://github.com/keirf/Amiga-Stuff (https://github.com/keirf/Amiga-Stuff)Baskı-Devre Sipariş Linkleri:

PARALEL PORT:

https://www.pcbway.com/project/shareproject/AMIGA_TEST_KIT_PARALLEL_PORT_DONGLE.html (https://www.pcbway.com/project/shareproject/AMIGA_TEST_KIT_PARALLEL_PORT_DONGLE.html)


SERİ PORT:

https://www.pcbway.com/project/shareproject/AMIGA_TEST_KIT_SERIAL_PORT_DONGLE.html (https://www.pcbway.com/project/shareproject/AMIGA_TEST_KIT_SERIAL_PORT_DONGLE.html)Konu Başlığı: Ynt: Amiga Test Kit Paralel ve Seri Portları için Donglelar
Gönderen: zanpinoz üzerinde Mart 31, 2021, 06:18:39 ÖÖ
Abi elinize sağlık, projeleriniz sabaha karşı tamamlanıyor çoğunlukla


Konu Başlığı: Ynt: Amiga Test Kit Paralel ve Seri Portları için Donglelar
Gönderen: fort_apocalypse üzerinde Mart 31, 2021, 10:59:26 ÖÖ
Teşekkür ederim @zanpinoz. Evet haklısınız, sanırım gece daha verimli çalışabiliyorum.