Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıOyun Konsolları XGameStation (Video Oyun Sistemi Geliştirme Kiti)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: XGameStation (Video Oyun Sistemi Geliştirme Kiti)  (Okunma Sayısı 3006 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Alcofribas
Uzman

Who Dares Wins!

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 18, 2007, 21:43:29 ÖS »

Bu kitten bahsetmiştim diye hatırlıyordum ama sanırım bahsetmeyi düşünüp unutmuşum. Başka bir forumda (fazlamesai) gezerken gördüm ve hatırladım. Aslında retro cihazlar da sonuç itibariyle bu işi zaten kendi içlerinde görüyorlar ama bu da bir bakış açısı işte...

Andre Lamothe kitaplarından aşina olabileceğiniz XGameStation; hobi ya da giriş seviyesi video oyun programcılığı için hazırlanmış bir platform.

Al, kurcala, eğlen, coş...arada da birşeyler öğren...

nightlord
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2007, 00:19:18 ÖÖ »

hahah alakasiz olacak ama aklima "eglen, cos, iste kibos" adli tv programi geldi. o programin isim babasi kimdi diye cok merak etmisimdir hep.

Bu XGS'in sitesini cok begeniyorum bu arada. daha once de gormustum. hos ve zevkli gorunen bir proje. ne kadar sattiklarini (boyle birseye dunyada ne kadar ilgi oldugunu) cok merak ediyorum.

Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2007, 08:59:25 ÖÖ »

hahah alakasiz olacak ama aklima "eglen, cos, iste kibos" adli tv programi geldi. o programin isim babasi kimdi diye cok merak etmisimdir hep.

Bu XGS'in sitesini cok begeniyorum bu arada. daha once de gormustum. hos ve zevkli gorunen bir proje. ne kadar sattiklarini (boyle birseye dunyada ne kadar ilgi oldugunu) cok merak ediyorum.

Bi de ilgisi olanlar ama bilgisi olmayanlar var benim gibi
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: