Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetEn son hangi ürünü aldınız - III
Sayfa: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 141   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: En son hangi ürünü aldınız - III  (Okunma Sayısı 423933 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1035 : Mart 09, 2021, 19:02:02 ÖS »

@Kaan Akkurt @AmigaEsref @Voltron teşekkür ederim
phoenix
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1036 : Mart 09, 2021, 19:05:01 ÖS »

Dergi ve kartuşlar harika, Atari nin  çalışır görüntüsü de bekliyoruz. Ek olarak süreçten haberim olduğu için tuz ayarlamıştım ama kullanmak kısmet olmayacak sanırım
fort_apocalypse
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1037 : Mart 09, 2021, 19:06:10 ÖS »

Güle güle kullanın Özgür Hocam.

PROTEUS1968
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1038 : Mart 09, 2021, 19:25:31 ÖS »

Özgürcüm çok güzeller hayırlı uğurlu olsun
Güle güle kullan
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1039 : Mart 09, 2021, 19:27:50 ÖS »

Dergi ve kartuşlar harika, Atari nin  çalışır görüntüsü de bekliyoruz. Ek olarak süreçten haberim olduğu için tuz ayarlamıştım ama kullanmak kısmet olmayacak sanırım
😂😂Evet senin sayende oldu haber vermeseydin bende alamıcaktım kaç senedir bir türlü denk getirip alamadığım orjinal kartuşlara sayende kavuşmuş oldum dergi kitapçık resimlerde yoktu onlar koliyi açınca bonus oldu sana teşekkürüm büyük kralsın.
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1040 : Mart 09, 2021, 19:28:54 ÖS »

Teşekkür ederim Sinan abi 800XL sanırım ses sorunu var gibi ona bi bakmam gerekecek
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1041 : Mart 09, 2021, 19:33:05 ÖS »

Özgürcüm çok güzeller hayırlı uğurlu olsun
Güle güle kullan
Teşekkür ederim Timur abi güzel dileklerin için
Let
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1042 : Mart 10, 2021, 15:52:54 ÖS »

Özgür güle güle kullan. Gözü atari projelerine karartınca haberimiz olsun. bu yakışıklıya fujinet yakışır
Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1043 : Mart 10, 2021, 16:02:08 ÖS »

Teşekkür ederim Sinan abi 800XL sanırım ses sorunu var gibi ona bi bakmam gerekecek

Umarim ses sorunu Pokey in kendisinden kaynakli degildir.

Metal grupları çok bağırıyor. haklıyken haksız duruma düşüyorlar...
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1044 : Mart 10, 2021, 16:16:10 ÖS »

Özgür güle güle kullan. Gözü atari projelerine karartınca haberimiz olsun. bu yakışıklıya fujinet yakışır
Teşekkür ederim Let fujinet öyle bir şeyden haberim yoktu sen yazınca öğrenmiş oldum pc başına geçince bi bakayım nasıl bir şeymiş
Şu anda sio2sd yapıyorum 10 adet önümüzdeki günlerde 3D kutu tasarımı yapılacak Kaan Akkurt yapacak kutuları hazır olunca kutulu şekilde satışta olacak 😉
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1045 : Mart 10, 2021, 16:19:26 ÖS »

Umarim ses sorunu Pokey in kendisinden kaynakli degildir.
Umarım değildir Volkan hocam seste uğultu hışırtı gibi bir şey var ve ses az geliyor kasayı söküp genel temizlik ve bakım şart kapasitör sorunuda olabilir diye tahmin ediyorum birde LM358 varmış belki ondan da olabilir
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1046 : Mart 12, 2021, 14:17:06 ÖS »

Enterprise 64, tasarımıyla ilgimi çeken 8bitlik ingiltere üretimi bir bilgisayar. Koleksiyonuma katmak için çok uğraştım. Macaristanda okuyan Türk öğrencilerin grubuna bile katılmıştım (macaristanda çok satılmış). Yıllar sonra Mısır'dan aldım.
- gümrükte kutusunu parçalamışlar. PTT'de parçalanmasını artık normal karşılarken, FedEx te başına bunun gelmesine ciddi anlamda şaşırdım. Paket geldiğinde daha açmadan başıma geleceği hissettiğimden videosunu çektim. Yakında paylaşırım.

* enterprise64_1.jpg (162.79 KB, 1200x900 - Görüntüleme: 318 kez.)

Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1047 : Mart 12, 2021, 14:31:31 ÖS »

Hayrlı olsun çok güzel bir cihaza benziyor. Çalışırken de görmek lazım. Beklemeye değiyor ama endişe kısmı hariç. Memur aynı, kafa aynı yapacak bir şey yok. Falçata haricinde şu sıralar dezenfekte etmek için ilginç kimyasallar sıkabiliyorlar paketlere.

LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1048 : Mart 12, 2021, 14:37:37 ÖS »

Memur aynı olmaması gerekir... Gümrük memurları genelde paketlere el sürmüyorlar. Taşıyıcı firmanın elemanları paketleri açıyor, gümrük memurları inceliyor, sonra taşıyıcının elemanları paketliyorlar. Ürünlerin incelendikleri yerler de farklı. PTT'nin bir yetkilisiyle konuştuğumuzda, taşeron firmanın elemanları, düşük maaş alıyorlar, adamı atsan bile yarın aynı kafada başka bir adam ancak o işi yapıyor. Özenmeden kesip atıyorlar demişti... Fedex'in ücreti de diğer standart posta servislerinden fazla. Sorumlulukta FedEx de olmalı... Şikayet edeceğim muhakkak, ama önce şu videoyu bir düzenliyeyim... (şükür ki kutunun arkasını parçalamışlar, cihaza bir zarar gelmemiş...

Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1049 : Mart 12, 2021, 15:07:30 ÖS »

Memur aynı olmaması gerekir... Gümrük memurları genelde paketlere el sürmüyorlar. Taşıyıcı firmanın elemanları paketleri açıyor, gümrük memurları inceliyor, sonra taşıyıcının elemanları paketliyorlar. Ürünlerin incelendikleri yerler de farklı. PTT'nin bir yetkilisiyle konuştuğumuzda, taşeron firmanın elemanları, düşük maaş alıyorlar, adamı atsan bile yarın aynı kafada başka bir adam ancak o işi yapıyor. Özenmeden kesip atıyorlar demişti... Fedex'in ücreti de diğer standart posta servislerinden fazla. Sorumlulukta FedEx de olmalı... Şikayet edeceğim muhakkak, ama önce şu videoyu bir düzenliyeyim... (şükür ki kutunun arkasını parçalamışlar, cihaza bir zarar gelmemiş...

Bir de bu işin ordino, ardiye, arduino tarafı var. Depoda 2 gün fazla beklettiler mi (bilerek!) aldığın ürünün bilmem kaç misli ücret kesiyorlar. Şükür o tongaya düşmedik. Bu konuda da çok şikayet var.

Sayfa: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 141   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: