Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetikinci el sitelerindeki garip/saçma/uçuk ilanlar
Sayfa: 1 ... 111 112 [113]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ikinci el sitelerindeki garip/saçma/uçuk ilanlar  (Okunma Sayısı 512386 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1680 : Haziran 04, 2021, 17:05:18 ÖS »

@retroexpress:

Mesajınızı yanlış başlığa mı attınız acaba?

retroexpress
Üye

Hr zmn yşmnz dğştrck br krrl krş krşy klrsnz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1681 : Haziran 04, 2021, 20:40:45 ÖS »

@retroexpress:

Mesajınızı yanlış başlığa mı attınız acaba?

Treni kaçırdım galiba birkaç ay forumda değildim yukarıdaki mesajlarda Caner Bey ile ilgili eleştiri sorunu yaşanmış ki beni ilgilendirmiyor ancak ben de zaman zaman eleştiri yapıyorum ve fikrimi yazdım öyle. İsterseniz silebilirsiniz.
sabri64
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1682 : Haziran 04, 2021, 22:22:47 ÖS »

Retrosever arkadaşlar bazen yurtdışı fiyatlarını baz almak suretiyle pazarlığı mümkünsüz fiyatlarla ortaya çıkabiliyorlar.Kazancın TL olup döviz karşısında hızla eriyen parabirimine sahip olmak, malı satıcının elinde ,alıcının gözünde bırakıyor...
Bundan 4-5 yıl önce retro HI-FI cihazlar için de uçuk fiyatlar çekiliyordu.Bilinçli alıcılar ve bu alıcıları müşteri edinmiş dükkancılarla birlikte bu uçuk rakamlar kırılmıştı.Ancak o zamanlarda bazı fırsatçılar kendilerinden daha düşük fiyatlı ürünlerin tükenmesini bekleyip hiç istif bozmadan tam gaz devam ettiler....ve sonuç 5 yıldır ilanda duran fiyatı üçe beşe katlayan mallar....çevirin başınızı yok sayın.sonuç denenmiştir....ha eğer çok istiyorsanız artık kafa kol mu desem çift dalmakmı desem deneyin şansınızı.
HkRecai
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1683 : Haziran 19, 2021, 14:12:05 ÖS »

Ürünün fiyatıyla ilgili değil de resmiyle ilgili bir paylaşım yapayım dedim.
Satıcı bu resimle bayağıda satış yapmış, sol stik yatık.

https://www.trendyol.com/platoon/pl-2860-kablosuz-oyun-kolu-pc-ps2-ps3-analog-dual-shock-p-64593099

.
Sayfa: 1 ... 111 112 [113]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: