Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeCommodore 64 Disk Drive Emülatörü -Pi1541- (Rasspberry Pi Zero Uyumlu)
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Commodore 64 Disk Drive Emülatörü -Pi1541- (Rasspberry Pi Zero Uyumlu)  (Okunma Sayısı 13220 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
CenkMiri
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #45 : Ocak 07, 2021, 20:34:08 ÖS »

Merhaba,
Pi Zero'da oyun içinde disket değiştirilmesi istendiğinde aletin üzerinden istenen d64 imajını seçip değiştirmeyi deniyorum fakat programda bir ilerleme kaydedemiyorum. Aynı şekilde GEOS yükleyip disketi değiştirmeye çalıştığımda da yapamıyorum. Yanlış bir şey mi yapıyorum ? yoksa Zero 1541 böyle bir şeyi desteklemiyor mu?

Feandreu
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ocak 07, 2021, 20:47:45 ÖS »

Oyunu yüklerken 5. tuş ile tüm disketleri seçip 1. tuş ile girdiğinizde diskswap yapabilirsiniz.

Daha kolay bir yöntem olarak autoswap.lst diye bir dosya oluşturup dosya isimlerini bunun içine kopyalayabilirsiniz.

mmansion1.d64
mmansion2.d64
gibi

CenkMiri
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #47 : Ocak 08, 2021, 08:54:21 ÖÖ »

Oyunu yüklerken 5. tuş ile tüm disketleri seçip 1. tuş ile girdiğinizde diskswap yapabilirsiniz.

Daha kolay bir yöntem olarak autoswap.lst diye bir dosya oluşturup dosya isimlerini bunun içine kopyalayabilirsiniz.

mmansion1.d64
mmansion2.d64
gibi

Teşekkürler.

Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: