Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetElimizde değer verdiğimiz bu ürünler için replika kutu yapabilirmiyiz...!
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Elimizde değer verdiğimiz bu ürünler için replika kutu yapabilirmiyiz...!  (Okunma Sayısı 383 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
modelist
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 16, 2021, 23:38:14 ÖS »

Aramızda konusunda uzman matbaa ve baskı işleri yapabilen bir arkadaşımız varmı bilmiyorum ama ben elimdeki ürünleri orjinaline yakın replika kutuları ile saklamak istiyorum bu konuda aklına yatan becerikli hevesli bir arkadaşımız çıkar ise ben ilk ürünlere talibim bazı araştırmalar yaptım internetten ellerinde orjinal boş kutu satan Kişiler var ama fiyatlar benim için yüksek uçuk değerlerde örneğin amiga 1200 için sadece boş kutusuna 200 Euro değer biçen var
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 16, 2021, 23:56:32 ÖS »

Ankara'da (sanırım) hatta forumumuza da üye, internette bu tarz replika kutu ilanları olan birisi var bir çok retro konsol ve amiga için.

Onunla konuştunuz mu?

modelist
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 16, 2021, 23:59:04 ÖS »

Bilgim yok tanışmadım ama alaka olabilirseniz sevinirim Yavuz arkadaşım
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 17, 2021, 00:05:09 ÖÖ »

Ben de ilgili arkadaşı tanımıyorum ama forum yöneticilerimizden AmigaEşref'in bir değerlendirme videosu bile varmış

https://youtu.be/3c472iO0ric

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Şubat 17, 2021, 07:38:10 ÖÖ »

zebramo üzerinde ürünleri var bir bakabilirsiniz bir kaç kutu bende aldım baskı kalitesi güzel

https://zebramo.com/users/333212679

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: