Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeProje Alım/Satım (Moderatörler: wizofwor, i_r_on, yavuzg, simon, Metallic, eins)Last Ninja Remix+Prince Of Persia Kartuş ve C64 Joystick Switcher Satış
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Last Ninja Remix+Prince Of Persia Kartuş ve C64 Joystick Switcher Satış  (Okunma Sayısı 705 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
murtek
Üye

DO-IT-YOURSELF

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 20, 2021, 22:59:43 ÖS »

Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle bu benim ilk proje satış başlığım bir yanlışlık yaparsam affola.
İlan konu başlığından da göreceğiniz gibi Commodore 64 için Last Ninja Remix ve Prince Of Persia kartuşlarının ve Commodore 64 Joystick Switcher satış başlığıdır.

Commodore 64 Last Ninja Remix ve Prince Of Persia oyun kartuşları:

Kartuşlar toplamda 10 adettir . Yarı yarıya 5 er adet değil, sizlerin talebine göre genel toplamda 10 adet üretilecek. Örnek olarak 1 er adet hazırlayıp çalıştırdım, oyun romlarını da @runal arkadaşım hazırladı.

Commodore 64 Joystick Switcher

Commodore 64 te oyun oynarken hepimizin karşılaştığı sorun bazı oyunların port1 bazılarının da port2 de çalışması. Joystick i bir oraya bir buraya çıkarıp takmak tam bir eziyet, switcher devresi ile hem bu eziyete son veriyor hemde üzerindeki autofire devresi ile joystick inizde autofire yoksa bu işlevi de gerçekleştiriyor.
Bundan da 9 adet var.

* Kartlar.jpg (124.97 KB, 1600x1200 - Görüntüleme: 37 kez.)

* Last Ninja Remix.jpg (150.04 KB, 1608x1036 - Görüntüleme: 15 kez.)

* Prince of persia.jpg (151.52 KB, 1600x1200 - Görüntüleme: 7 kez.)

* Joystick Switcher.jpg (320.83 KB, 3120x4160 - Görüntüleme: 53 kez.)

DO-IT-YOURSELF
AoV
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Bugün 01:35:20 »

Kusura bakmayın tüm gün foruma erişim imkanı bulamadım. Ancak mesajınızı görüyorum. Şimdi dönüş yapıyorum.
AoV
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Bugün 01:47:19 »

Kartuş siparişi verebilirsin. Boşta kartuşlar var. İstediğin oyuna göre programlayıp gönderiliyor.

evet sanırım kaçırmadım teşekkür ederim
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: