Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıOyun Konsolları[MOD] Gameboy Advance Funnyplaying ITA TFT (Gerçek AGS-101 Etkisi)
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: [MOD] Gameboy Advance Funnyplaying ITA TFT (Gerçek AGS-101 Etkisi)  (Okunma Sayısı 2895 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
segaa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 04, 2022, 22:26:48 ÖS »

Bu güzel modlama işlemini bizimle paylaştığınız için tşkler. Abi cihaz harika görünüyor maşallah tebrikler emeğine sağlık.

Bende uzun zamandır gba'ma veya gba sp'me ips ekran modu yapmak istiyordum ancak aliexpresste fiyatlar uçmuş, gümrükle  1600 e falan geliyor başka bir masraf çıkmazsa.

Bir kaç sorum olacak, sanırım sen dsi ekranını da sipariş verdin, bu modu normal elimizdeki dsi cihazdan sökülen ekranla da yapabilir miyiz, kablolar falan temin edilirse?

Birde siparişi nereden verdin, fiyatı uygun mu link atabilir misin.

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 04, 2022, 22:43:05 ÖS »

Evet çok önemli bir detaya parmak bastın @segaa...

Aliexpress'de satılan hobimizle ilgili hemen herşeyi sepete attığında otomatikman %50 vergi çakılıyor (vergi linkine basınca bizim Gümrüğün ilgili mevzuat dokümanı açılıyor). Yani en basit plastik kasa bile alsan hooop %50 yiyorsun kafana...

Du bakalım dedim ben de ve alışverişimi funnyplaying'in aliexpress dükkanından yapmak yerine funnyplaying'in kendi sitesinden yaptım (funnyplaying.com).

Orada hem sipariş tutarı belli miktarı geçince bedava kargo hem de vergi mergi hesaplanmıyor.

Ulen var bu işte bi bit yeniği dedim ama yine de verdim siparişi... 1-2 gün sipariş kıpırdamadı (durumu processing de kaldı). Sordum funny'ye ne iş diye. Onlar da kargo şirketi TC kimlik numaranı istiyor diye cevap döndüler. Dedim ah işte sobelendik. Neyse verdim TC yi.

1 hafta - 10 gün içinde Aras kargo (aras dı sanırım) kargomu getirdi. 1 kuruş ekstra bişey vermedim

Tavsiyem 1-2 gün kaybetmemek için sipariş notuna TCKN'nizi (National Identification number olarak belirterek) sipariş notuna ekleyin

Ha tabi bu benim tecrübem. Tutar da size kol gibi gimrük gelirse sorumlusu ben değilim ona göre. Belki de bir defalık bir şanstı benimkisi kimbilir.

Gelelim diğer soruna,  evet teorik olarak standart NDSi ekranı bu ekran. Eğern ekranın varsa elinde sadece devreyi de alabiliyorsun funny'den. Ayrı satılıyor yani.

Cengiz Demir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 05, 2022, 07:20:45 ÖÖ »

Akşam yarım kalmıştı. Sabah kahve eşliğinde bir soluk keyifle tamamladım okumayı.

Eline sağlık üstad

Sheltox
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #18 : Aralık 05, 2022, 10:10:08 ÖÖ »

Hocam elinize emeğinize sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş.

Nes,Snes,Sega MD 1-2,PS1Atari 2600 Jr,Retropie (Rasp 3+),Atari 2600 Woody & Darth Vader,Nintendo 64,Sega Master System I- II,Mattel İntellivision,Nintendo TV game 15,Nintendo Famicom 8 Bit,Videopac G7000 (Magnavox Odyssey 2),CBS Colecovision,Nintendo GB DMG,GBA-SP,GBC,Watara-Supervision,GBA,GB-Micro
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #19 : Aralık 05, 2022, 12:29:31 ÖS »

Nefis olmuş abi. Özendim Eline sağlık.

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
arne_saknussemm
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 05, 2022, 13:44:34 ÖS »

Muhteşem! Yine, yeniden

Mütevazı yoldaşlarım;

Sony Vaio VGN-FE590P / PS1 / PS2 Slim / PSP

Nintendo GB DMG-01 / GBC / GBA SP AGS-101 / DS Lite

Nokia N-Gage QD
muhendis
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #21 : Aralık 05, 2022, 16:21:06 ÖS »

Ellerine Emeğinie Sağlık Yavuz muhteşem olmuş

Selim7
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 23, 2022, 14:46:43 ÖS »

Yavuz abi ellerine sağlık Toplama bir gameboy yapmak mümkündür sanırım. Devreyi bulabileceğimizi yazmışsın.

Hep bu tarz bir oyun aleti istiyordum. Bi bakayım  Masum

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: