Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: iPad Mini 2 Wifi - App Yükleme Sorunu  (Okunma Sayısı 7013 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BlitzBasic
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 12, 2023, 15:58:34 ÖS »

Cihaz: iPad Mini 2 Wifi.
IOS: 12.5.7

App store'dan youtube app'i indirmeye kalktığım zaman IOS 14 olmadan olmaz diyor.
Elimde eski bir iCloud hesabıda olmadığı için önceki versiyonlarını indiremiyorum.

Tek amacım youtube'u çalıştırmak. Eski versiyonda olabilir.

Şu yöntemi buldum: https://github.com/qnblackcat/How-to-Downgrade-apps-on-AppStore-with-iTunes-and-Charles-Proxy

Ama aşırı uzun ve karışık geldi yapmaya üşendim.

Tee fizandan ebabil kuşu yumurtasını getirtmeden kolay bir şekilde eski versiyonda olsa youtube appini çalıştırmanın yolunu bilen varmıdır?

A500|ACA500Plus42Mhz8MB|GoTeK|IndivisionECS|OS3.1
ZX Spectrum 48K, 48KPlus | Amstrad CPC6128
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2023, 18:01:30 ÖS »

Anladığım kadarıyla hesap yeni olduğu için uygulamalar "My purchase" kısmında çıkmıyor. Bunun için önerilen 3 yöntem var.

En kolayı. Uygulamayı aynı AppleID'yi kullanarak, başka bir cihaza indirirsen eski cihazda My Purchase kısmına gelecek. Oradan eski versiyonları indirebiliyor olman lazım.

Diğer bir yöntem IPA dosyasını bir şekilde bulup, dosyayı iTunes üzerine sürükleyip bırakarak telefona göndermek.

Son olarak da dosya alıp gönderen üçüncü taraf yazılımlar var. Uzun zamandır bu tip yazılımlara ihtiyacım olmadı. Hangisi güncel bilmiyorum ancak AppCake ve AnyTrans'a  bakabilirsin. (www.iphonecake.com, www.imobie.com/anytrans)

ssaylanc
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2023, 09:26:42 ÖÖ »

Sanırım bunu aşmanın tek yöntemi jailbreak yapmak.
BlitzBasic
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2023, 13:40:29 ÖS »

Cihaz kilitliydi jailbreak yapıp fabrika ayarlarına çevirdim ama çevrimiçi olur olmaz Apple müdahale edip jailbreak applerini uçuruyor.

Neyse birinden Apple hesabı buldum onunla indirdim eski sürümleri.

Eski sürümleri indirdim güzel bunları yeni Apple hesabına aktarmanın yolunu bilen var mı?

Ekleme: Transfer yok, aile paylaşımı yapılabiliyor.

« Son Düzenleme: Ekim 13, 2023, 15:01:44 ÖS Gönderen: BlitzBasic » Logged

segaa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 13, 2023, 14:08:39 ÖS »

Bu yüzden Apple cihazlarına kıl oluyorum, binlerce lira verip cihazını alıyorsun cihaza dışardan ne müzik yükleyebiliyorsun ne uygulama yükleyebiliyorsun o kilitli bu kilitli hiç bir kişiselleştirmeye izin vermeyen ama en çok satılan en çok para ödenen cihazlar,

enteresan bir durum. Tabi bunları yapmak için bazı çözümler var ama ben cihazıma dışarıdan bir mp3 yüklemek için, uygulama yüklemek için sanki hacker lık yapıyormuş gibi bütün gün uğraştıktan sonra bir anlamı kalmıyor.

Android öyle değil istediğim gibi eskiden markette olan şlimdi olmayan beğendiğim uygulamayı bilgisayarıma indirip kolayca cihazıma yükleyebiliyorum herşeyini kişisellştirebiliyorum.

Şimdiye kadar sadece bir kere iphone  kullandım verem olup bir daha kullanmadım.  
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2023, 14:11:16 ÖS Gönderen: segaa » Logged

BlitzBasic
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2023, 20:27:38 ÖS »

@segaa

Apple'ın eski cihazları ile bişiler yapmak gerçekten eziyet. Bu konuda Android çok daha rahat ama Apple'ın özellikle yüksek güvenliği için tercih eden bir çok kurum ve kişi var. Yazılım tarafı çok güçlü. Çok iyi optimize edilmişler.

ssaylanc
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 14, 2023, 11:03:28 ÖÖ »

Yakında side loading’s izin verecekler diye haberler var. EU sıkıştırıyor Apple’ı tekelleşti diye
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: