Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Selamlar ben silencer  (Okunma Sayısı 5787 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
silencer
Ziyaretçi
« : Ekim 29, 2006, 23:22:09 ÖS »

Selamlar.
Oyun dünyasına ;

1989 yılında ilk c64 oyunum The Last Ninja ile oyun dünyasına giriş yaptım.
1991 yazında A500+1mb ile devam ettim.ilk oyun Alcatraz idi.O tarihlerde konsolcu değildim.

o zamandan bu zamana elimden a1200+HD , PC(devam ediyor haliyle) , PSX(sattım) , PS2 (v7 kasa ve devam) geçti.2 sene önce 65 ytl'ye A1200(düz) aldım tekrar ve gene The Chaos Engine AGA'yı bitirme şerefine nail oldum.Winuae sevmem çünkü taklidi aslının yerini tutamaz.Recorded AMiga Games sitesindeki sevdiğim videoları çekerim.Oyun tarihi üzerine birçok video belgesel ve doküman biriktiririm.Press Play on Tape grubunu tavsiye ederim c64 müziği severlere.

Efsane sayabileceğim oyunlar arasında;

Amiga-'da Cinemaware,Core Design,Psygonosis,Digital illusions,team17,Sensible Software,The Bitmap Brothers ve EA'in tutan oyunları sayılabilir.
C64'de tabiki Giana sisters,Green Beret,Last ninja,Krakout,
isim isimi versem ekran kalmaz.

herkese saygılar sevigler
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2006, 01:08:01 ÖÖ »

Green Beret'i trainer ile (sonsuz hak ile, invisibility ile değil) de olsa bitirdiğimde ne kadar da mutlu olmuştum.
Sırf müziği için yükleyip uzun süre açık bıraktığım oyunlardandı (tıpkı Delta, Armalyte, Int.Karate, Stormlord ve Cybernoid serilerinde olduğu gibi), hey gidi günler.
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2006, 08:16:50 ÖÖ »

Hoş geldin Silencer...

Green Beret'de F15'lerin sıra sıra göründüğü bir aşama vardır.."Oraya ulaştığımda vayy bee oyuna bak harika grafikleri var, kim bilir ilerde daha neler var" dediğimi hatırlıyorum Bir başka hatırladığımda oyunu trainersız bitirdiğim Ama uzun yıllar geçti belki bu trainersız bitirme olayı bir hayaldir emin değilim..

Emin olduğum tek şey sizler anıları yazdıkça, teybi kapıp, sirkeciye kasete oyun kaydettirmeye gidesim geliyor

Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2006, 09:15:57 ÖÖ »

Emin olduğum tek şey sizler anıları yazdıkça, teybi kapıp, sirkeciye kasete oyun kaydettirmeye gidesim geliyor

bole oldukca da benim agliyasim geliyor ozledim cocuklugumu,C64'umu,calismayan teybimi,kasete oyun cektirmeyi,amiga commodore'dan daha iyi demeyi

PS:Hosgeldin Silencer...

silencer
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 03, 2006, 00:04:22 ÖÖ »

Amiga'da koca bir yaz megalomania nasıl da oynamıştık,yanında Striker.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: