Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeProje Alım/Satım (Moderatörler: wizofwor, i_r_on, yavuzg, simon, Metallic, eins)C64 oyun kartuşları - Impossible Mission - önsipariş
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: C64 oyun kartuşları - Impossible Mission - önsipariş  (Okunma Sayısı 21419 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Feandreu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 10, 2020, 01:13:34 ÖÖ »

Merhabalar, Sinan(@fort_apocalypse) hocamın tasarladığı oyun kartuşlarının üretim başlığıdır =)
Kartuşlarla ile ilgili daha detaylı bilgi için:
https://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=18357.msg257403#new

Impossible Mission için önsipariş verebilirsiniz. Tahmini teslimat süresi 2 hafta-1 ay. Fiyat: 50 TL. Renk tercihini Mavi, Siyah veya Beyaz şeklinde yapabilirsiniz. Siyah ve beyaz pcb fotoğraflarını, elime geçince ekleyeceğim. Ayrıca kartuşun tasarımında emeği bulunan Eşref (@AmigaEşref) hocama da çok teşekkürler =)

Sipariş listesi:

Siyah PCB
1.Verminaard +$ - Teslim edildi
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Mavi PCB
2.Runal +$ - Teslim edildi
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Beyaz PCB
2.AmigaEşref +$ - Teslim edildi
3.LW3D
4.zanpinoz +$ - Teslime edildi
5.WildLord +$ - Teslim edildi
6.siber06 +$ - Teslim edildi
7.raltay +$ - Teslim edildi
8.leventp +$ - Teslim edildi

Diğer oyun kartuşları:

(Güncelleme)19/03/2021: @Kaan Akkurt hocam kartuşlar için kutu hazırlamış. Ücreti 20 TL. Dilerseniz direk Kaan hocamdan alabilirsiniz veya ben alıp, geçici olarak hazırlayıp gönderebilirim.

Fiyat Listesi(Kutusuz):
Frogger - 50 TL - (Metal veya yeşil yaprak opsiyonlu) klavye destekli (Metal tükendi - 4 adet yeşil)
Boulder Dash - 50 TL (3 adet kaldı)
Samurai Warrior - 50 TL (5 adet kaldı)
Radar Rat Race - 35 TL - Klavye destekli (6 adet kaldı)
Pac-Man - 30 TL (4 adet kaldı)

Notlar:
1. Kartuşları takıp-çıkarmadan önce cihazınızın kapalı olduğundan emin olun. Cihazlarınızın güvenliği tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

2. Ik, Samurai Warrior ve Boulder Dash kartuşların bazılarına PCB üzerinde ufak bir düzeltme yaptım. Siyah/mavi oje ile rötuşluyorum normalde üzerini. Kapatmamı istemiyorsanız belirtebilirsiniz. Fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Sipariş Listesi:
@Verminaard- Teslim edildi: Radar Rat Race x2, IK x2, IK+ x2, Samurai Warrior x2, Boulder Dash x2, Donkey Kong x2, Maradona x2, Frogger x2(Metal)
@AmigaEsref- Teslim edildi: Samurai Warrior, IK+ x2
@LW3D - Teslim edildi: Samurai Warrior, IK+ x2, Boulder Dash x2, Pac-Man, Donkey Kong, Frogger, Maradona
@sbaslar - Teslim edildi: IK, Maradona(Emlyn)
@atakantas - Teslim edildi: Boulder Dash, Maradona(Emlyn)
@Barış Yeni - Teslim edildi: Boulder Dash
@AmigaEsref - Teslim edildi: Donkey Kong x2, Frogger, Boulder Dash x2, Samurai Warrior, Radar Rat Race
@modelist - Teslim edildi: Boulder Dash
@siber06 - Teslim edildi: Donkey Kong, Frogger(metal), Emlyn Hughes, Boulder Dash
@raltay - Teslim edildi: Frogger, Boulder Dash, IK, Samurai Warrior, Radar Rat Race
@runal - Teslim edildi: Frogger, Boulder Dash, Pac-Man
@leventp - Teslim edildi: Samurai Warrior

« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2021, 16:45:43 ÖS Gönderen: Feandreu » Logged
Feandreu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Mart 17, 2021, 17:24:12 ÖS »

Ayırıyorum Erdal hocam, yeni epromlar yolda gelince size haber edeceğim, bu arada size 1 tane Boulder Dash yollamış olmam gerekiyor mükerrer olmasın ikinciyi mi istiyorsunuz yoksa unutmuş muyum?

Eşref ve Sinan hocalarım ellerinize sağlık, kartuş şahane, ben de bekliyorum hevesle =)
« Son Düzenleme: Mart 17, 2021, 17:27:09 ÖS Gönderen: Feandreu » Logged
sbaslar
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Mart 19, 2021, 09:37:29 ÖÖ »

Nasıl böyle muntazam bir iş çıkarabiliyorsunuz. İşçiliğe hayran kaldım. 
Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #48 : Mart 19, 2021, 09:44:44 ÖÖ »

İsteyen arkadaşlar için kartuşun kutusunu da yaptım.

Retroman
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Mart 19, 2021, 11:08:24 ÖÖ »

emeginize sağlık kartuş kutusu ile beraber alabiliyor muyuz ? hangi oyunları alabiliriz fiyat alabilir miyim lütfen iyi forumlar dilerim.
« Son Düzenleme: Mart 19, 2021, 11:10:37 ÖÖ Gönderen: Retroman » Logged

Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #50 : Mart 19, 2021, 11:10:10 ÖÖ »

emeginize sağlık kartuş kutusu ile beraber alabiliyor muyuz ? hangi oyunları alabiliriz fiyat alabilir miyim lütfen iyi forumlar dilerim.

Kartuşları Feandreu hazırlıyor, kutuları ben basıyorum yani ayrı ayrı gönderilmeleri gerekiyor.

Kutuların tanesi 20TL

Retroman
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Mart 19, 2021, 11:20:15 ÖÖ »

Kartuşları Feandreu hazırlıyor, kutuları ben basıyorum yani ayrı ayrı gönderilmeleri gerekiyor.

Kutuların tanesi 20TL
cevap için çok teşekkür ederim üstat ben tek elden yapılıyor sandım ayrı ayrı sizin içinde benim içinde ugraştırıcı olacaktır.hazır kutulu şekilde olsaydı 1er adet Frogger,Boulder Dash,IK,Samurai Warrior,Pac-Man rica edecektim

Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #52 : Mart 19, 2021, 11:30:33 ÖÖ »

Feandreu kutulu opsiyonu sunarsa, talep edilen kadarını hazırlar kendisine yollarım, Ardından o da istekli arkadaşlara gönderir. Ancak bunu yapabiliriz.

Retroman
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Mart 19, 2021, 11:45:22 ÖÖ »

Feandreu kutulu opsiyonu sunarsa, talep edilen kadarını hazırlar kendisine yollarım, Ardından o da istekli arkadaşlara gönderir. Ancak bunu yapabiliriz.
benim için uygundur bu konuda mutabıkız ilginiz için teşekkürler, eger ilan o şekilde güncellenirse buradan ve özelden Feandreu arkadaşımızdan rica edecegim donkey kong da isteyecektim ama bitmiş sanırım tabi o zaman gelir ve liste güncellenirse onuda isterim.

AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #54 : Mart 19, 2021, 12:18:53 ÖS »

@Feandreu çok teşekkürler abi Kahkaha Dün geldi kargo fakat ancak resim ekleme imkanım oldu Burada bir Impossible Mission görüyorum

* burada-bir-impossible-mission-goruyorum.jpg (173.11 KB, 800x639 - Görüntüleme: 135 kez.)

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Mart 19, 2021, 13:25:32 ÖS »

@Feandreu çok teşekkürler abi Kahkaha Dün geldi kargo fakat ancak resim ekleme imkanım oldu Burada bir Impossible Mission görüyorum
Kartuşlar çok güzel görünüyor renk renk şekil şekil 😂
Feandreu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Mart 19, 2021, 13:57:18 ÖS »

@sbaslar: hocam beğenmenize çok sevindim, bu projenin mimarı sevgili @fort_apocalypse hocam, her yeni kartuş yayınladığında ben de takdir ediyorum =)

@AmigaEsref: abi en yakın zamanda inşallah Bu projelerin kolektif olması şahane bir şey. Bir kartuşun üzerinde bazen 3-4 kişinin emeği oluyor bir kez daha ellerine sağlık.

@Kaan Akkurt, kutuları posta ekleyeceğim abi. Bunlar 1541 Diyagnostik kartuş kutuları gibi yapıştırılarak kullanılıyor sanırım.

@Retroman hocam şu an posttaki liste güncel. Lakin elimde eprom kalmadı, eprom bekliyorum henüz. Kutuyu Kaan hocamla hallederiz almak isterseniz ben hazır şekilde gönderirim size. Ama dediğim gibi bir miktar bekleteceğim. Kutulu fiyatlar için 20 TL ekleyebilirsiniz aşşağıdaki fiyatlara.  

Frogger - 50 TL - (Metal tükendi - 7 adet yeşil)
Boulder Dash - 50 TL (7 adet kaldı)
IK - 50 TL - (IK veya IK+ Opsiyonlu) (1 adet kaldı)
Samurai Warrior - 50 TL (7 adet kaldı)
Pac-Man - 30 TL (5 adet kaldı)
Kaan Akkurt
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #57 : Mart 19, 2021, 14:14:05 ÖS »

@sbaslar: hocam beğenmenize çok sevindim, bu projenin mimarı sevgili @fort_apocalypse hocam, her yeni kartuş yayınladığında ben de takdir ediyorum =)

@AmigaEsref: abi en yakın zamanda inşallah Bu projelerin kolektif olması şahane bir şey. Bir kartuşun üzerinde bazen 3-4 kişinin emeği oluyor bir kez daha ellerine sağlık.

@Kaan Akkurt, kutuları posta ekleyeceğim abi. Bunlar 1541 Diyagnostik kartuş kutuları gibi yapıştırılarak kullanılıyor sanırım.

@Retroman hocam şu an posttaki liste güncel. Lakin elimde eprom kalmadı, eprom bekliyorum henüz. Kutuyu Kaan hocamla hallederiz almak isterseniz ben hazır şekilde gönderirim size. Ama dediğim gibi bir miktar bekleteceğim. Kutulu fiyatlar için 20 TL ekleyebilirsiniz aşşağıdaki fiyatlara. 

Frogger - 50 TL - (Metal tükendi - 7 adet yeşil)
Boulder Dash - 50 TL (7 adet kaldı)
IK - 50 TL - (IK veya IK+ Opsiyonlu) (1 adet kaldı)
Samurai Warrior - 50 TL (7 adet kaldı)
Pac-Man - 30 TL (5 adet kaldı)

Evet yapıştırıcı ile birleştiriliyorlar.

Feandreu
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Mart 26, 2021, 15:53:12 ÖS »

Impossible Mission ekleyerek güncelledim, ilgilenenler önsipariş mahiyetinde isim yazdırabilir.
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #59 : Mart 26, 2021, 16:01:04 ÖS »

1 adet siyah rica edeyim.

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
Verminaard
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Mart 26, 2021, 16:20:25 ÖS »

Ben de her renginden birer tane almak isterim.
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: