Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: AMSCII Compo 2 Oylamaya açıldı  (Okunma Sayısı 1426 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoctorCPC
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« : Haziran 27, 2022, 09:21:59 ÖÖ »

Amstrad CPC yarışması olan AMSCII Compo 2 oylamaya açıldı ben 4 ürünle katıldım. sonuncu olacak olsam bile katılmak dahi harika. https://logiker.com/vote/vote.html bu linkten oylamaya katılabilirsiniz. ürünlerin sunum linki de https://www.youtube.com/watch?v=CZv4WqhdLTg

Long Live Amstrad CPC/PCW/NC/GX
www.cpcuserclub.com
www.dizzyradio.com
Amstrad CPC: RSF3, V9990, AMSDAP, M4Wifi, ZMEM, MXBoard, DES Mini,GOTEK, USIFACII, DMP Printer, PS2 Mouse
Amstrad PCW 8256: 512K RAM, GOTEK, uIDE8, uRTC8
Amstrad NC 100: Wifi Modem
Amstrad NC 200: Gotek, PCMCIA
yucelbilik
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2022, 12:27:03 ÖS »

Volkan hocam, tebrik ederim çok güzel bir organizasyonda yer almışsınız. Birincilik - Sonunculuk hiç önemli değil, asıl olan bu katılımın anılarda güzel izler bırakması.   Bu arada hangi numaralar senin?
« Son Düzenleme: Haziran 27, 2022, 12:38:11 ÖS Gönderen: yucelbilik » Logged

yb
Oğuzhan
Uzman

There's no place like 127.0.0.1

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 27, 2022, 12:50:59 ÖS »

Bu arada hangi numaralar senin?
10 Vulcan
13 Shile
14 workwork

bence

4.yü bilemedim ama 11 LOVE olabilir

AmigaBinİkiYüz
AmigaBeşYüz
SiDiTİVi
KomodorAltmışDörtCe
AtariBinKırkSeTeE
AtariFalkonSıfırOtuz
yucelbilik
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 27, 2022, 13:01:03 ÖS »

Teşekkür ederim Oğuzhan hocam.

yb
DoctorCPC
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Haziran 27, 2022, 13:47:49 ÖS »

@oğuzhan üstadım tarzımı anlamışsın aynen LOVE da benim AMSCII Compo 1'e de katılmıştım süreç çok keyifli oluyor.
@yucelbilik hocam çok teşekkür ederim. aynen ben grafik işlerinde çok iyi değilimdir ama katılmak bile harika.

Avusturya'da düzenlenen VCC Meeting #19'a da canlı bağlanarak tam 1,5 saat kendi CPC hikayem , ACUC Magazin ve CPCUserClub hakkında sunumda yaptım 25 haziranda gerçekleşti çok keyifliydi.
oylarınız için teşekkürler sonuncu olacağıma kesin gözüyle baksamda bu Compo'da ürünlerimin olması bile beni çok mutlu ediyor. @yucelbilik hocam dediğin gibi sıralama hiç önemli değil gerçekten.

www.cpcuserclub.com
www.dizzyradio.com
Amstrad CPC: RSF3, V9990, AMSDAP, M4Wifi, ZMEM, MXBoard, DES Mini,GOTEK, USIFACII, DMP Printer, PS2 Mouse
Oğuzhan
Uzman

There's no place like 127.0.0.1

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 27, 2022, 13:54:26 ÖS »

amstronot 1. olur bence

Ben bir tek profesyonel onu gördüm açıkçası.

Bu sebeple 2. 3. şansın var bence. SOnuçları yazarsın buradan

AmigaBinİkiYüz
AmigaBeşYüz
SiDiTİVi
KomodorAltmışDörtCe
AtariBinKırkSeTeE
AtariFalkonSıfırOtuz
yucelbilik
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 27, 2022, 17:20:16 ÖS »

3 Welcom to Caprice City 'de güzel renk geçişleri ve tonlamalar var, derinlik hissi veriyor.
Bakalım sonuç ne olacak, Volkan hocama tekrar başarılar diliyor ve tam destek veriyoruz.

yb
yucelbilik
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 27, 2022, 17:35:24 ÖS »

Oğuzhan hocam, Sen Amstrad kullanıyor musun? kullanıyorsan nasıl bir donanımın var? Bende Amstrad CPC 464 var, birde satranç kaseti, başka da bir şey yok. İlave ne yapabiliriz canlandırmak için. Amstradın renklerini çok beğeniyorum.
« Son Düzenleme: Haziran 27, 2022, 17:39:08 ÖS Gönderen: yucelbilik » Logged

yb
yucelbilik
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Haziran 27, 2022, 17:53:06 ÖS »

Bu arada, C=64 için de bir yarışma açılsa da ekteki çalışmamı göndersem, Star Trek'den Uhura.

* uhura.prg (26.96 KB - Yükleme: 20 kez.)

yb
DoctorCPC
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Haziran 27, 2022, 21:47:04 ÖS »

Bu arada, C=64 için de bir yarışma açılsa da ekteki çalışmamı göndersem, Star Trek'den Uhura.
C64'ün katıldığı birçok demo parti var. demozoo.org üzerinden takip edebilirsin. DoctorCPC diye yazarsan benim katıldığım Shadow Party gibi demo partileride görebilirsin.

amstronot 1. olur bence

Ben bir tek profesyonel onu gördüm açıkçası.

Bu sebeple 2. 3. şansın var bence. SOnuçları yazarsın buradan

üstadım sonuncu olurum o kesinde sondan kaçıncı olacağım önemli bir stil yarattım ilk AMSCII Compo'dan beri Avusturya'dan dostlar CPCISH diyorlar

Oğuzhan hocam, Sen Amstrad kullanıyor musun? kullanıyorsan nasıl bir donanımın var? Bende Amstrad CPC 464 var, birde satranç kaseti, başka da bir şey yok. İlave ne yapabiliriz canlandırmak için. Amstradın renklerini çok beğeniyorum.

sınır yok üstadım donanımlar o kadar çok ki. en azından USIFACII en uygun disket emülatör ve HDD çözümü zamanında kargo dahil 25 euro filandı. gümrük hariç tabi. CPC 464 için ekran kartı bile var. https://acuc.cpcuserclub.com sitesinden çıkardığım Amstrad CPC/PCW/NC/GX dergisi bu ay yayımlandı. orada donanımlardan bahsettiğim yazılar var. başka yazarlarında yazıları var tavsiye ederim. ama dergiyi ingilizce çıkardım. maalesef TR'de çok az sayıda Amstrad CPC/PCW/NC/GX tutkunu var. şimdi daha çok eğleniyorum.

www.cpcuserclub.com
www.dizzyradio.com
zanpinoz
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 28, 2022, 11:56:18 ÖÖ »

Volkan hocam başarılar dilerim

3. Welcom to Caprice City

Birinci seçilebilir
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır