Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetikinci el sitelerindeki garip/saçma/uçuk ilanlar
Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 130   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ikinci el sitelerindeki garip/saçma/uçuk ilanlar  (Okunma Sayısı 829519 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #465 : Temmuz 12, 2016, 18:17:05 ÖS »

Yok bu biraz medeniyet görmüş hali cdli acaba ps1 klonumu yoksa vcd oyunları oynatan modelmi?

Hayır. Bildiğin tırt famiclone.

JckOB
Üye

This is Only a test...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #466 : Temmuz 15, 2016, 10:22:09 ÖÖ »

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-atari-2600-full-ve-oyun-hediyeli..kacirmayin..ptt-kargo-imkani-319510159/detay

Bu satıcının ilanlarına arada sırada rastlıyorum.Genelde retro konsol sayıla bilecek ilanlar açıyor.
Her ilan açtığında açıklamalar kısmına '' Alacağıma karşılık aldığım ürünlerden biridir, pek anlamam ...'' yazıyor.   
Daha önceden bu arkadaştan ürün alan var mı?

Commodore 1084S-D2
Amiga 500 + Gotek
Commodore 64 + 1530 + SD2IEC
SEGA Master System 2
Nintendo GameBoy / Nintendo 64 / GameCube /Nintendo Wii [Softmod + WiiKey]
Psone [modchip] / Playstation 2 [Matrix İnfinity ]  / Playstation 3 OFW / PSP 3000 GT Edition
XBox 360 Slim [RGH AceV2
crowded
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #467 : Temmuz 15, 2016, 10:27:24 ÖÖ »

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-tasinabilir-konsol-donkey-kong-nitendo-1982-319986874/detay

Bir tane de ben örnek vermek istedim. Yorum size kalmış
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #468 : Temmuz 15, 2016, 10:33:17 ÖÖ »

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-atari-2600-full-ve-oyun-hediyeli..kacirmayin..ptt-kargo-imkani-319510159/detay

Bu satıcının ilanlarına arada sırada rastlıyorum.Genelde retro konsol sayıla bilecek ilanlar açıyor.
Her ilan açtığında açıklamalar kısmına '' Alacağıma karşılık aldığım ürünlerden biridir, pek anlamam ...'' yazıyor.&nbsp; 
Daha önceden bu arkadaştan ürün alan var mı?

Benim de daha önce dikkatimi çekti bu kişinin ilanları...
Öncelikle bu ilan için söyleyeceğim;
Cihaz Atari 2600 değil. Çakma cihaz. Çünkü üzerinde oyun var. Zaten fotoğraflar bir şeye benzemiyor. Kollar da çakma. Orada tek değerli olan Atari kasedi.
O setin hak eden fiyatı 50 TL civarı.
Özetle önermem.

Decypher
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #469 : Temmuz 15, 2016, 11:03:13 ÖÖ »

"Alacağa karşılık aldım" diye yalan söylemesinin sebebi cihazlar bozuk çıkınca "anladığım bir şey değil" diyebilmek Kendisi benim gözümde uzak durulması gereken bir satıcı.
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #470 : Temmuz 15, 2016, 11:09:52 ÖÖ »

"Alacağa karşılık aldım" diye yalan söylemesinin sebebi cihazlar bozuk çıkınca "anladığım bir şey değil" diyebilmek Kendisi benim gözümde uzak durulması gereken bir satıcı.
Kesinlikle!

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #471 : Temmuz 15, 2016, 12:19:15 ÖS »

benim düşünceme göre aşağıdakilere dikkat etmek lazım

- tanıdık harici veya referanslı kişiler harici elinde cihaz olanlar
- elinde görüntü kablosu olmadığını belirtip adaptörü takıp ışık alanlar ve bu şekilde satanlar (3 gün sonra diğer parçaları ayrı satıyorlar orası ayrı durum)
- parçaları birbiri ile alakasız ürün satıp çalıştığını idda edenler c64 yanında amiga oyunu veya amiga 500 yanında c64 kartuşu veya snes yanında famicom kartuşu
- geçmişte çalıştığını söyleyip şimdi durumunu bilmeyenler
- sahibinden vs türevi yerlerde telefon nosu gizli olup sadece mesaj ile irtibat kurulanlar
- çalışan ekran görüntüsü olmayan ilanlar ve resim üzerinde ingilizce veya yabancı dilde işaret olan ilanlar, resimleri çok fotojenik/ortam hazırlanarak çekilmiş olan ilanlar
-temsili resim konulan ilanlar
* elden görülüp alınmayacaksa uzak durulması tavsiye edilir

ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #472 : Temmuz 15, 2016, 13:23:55 ÖS »

...resimleri çok fotojenik/ortam hazırlanarak çekilmiş olan ilanlar...

Kahkaha Üzerime alınırım ha... Ortam hazırlayarak çok fotojenik fotoğraflar hazırlıyorum ben 

JckOB
Üye

This is Only a test...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #473 : Temmuz 15, 2016, 13:56:20 ÖS »

Kahkaha Üzerime alınırım ha... Ortam hazırlayarak çok fotojenik fotoğraflar hazırlıyorum ben 
Ben de ilanlarımda olabildiğince fotojenik fotolar çekip koymaya çalışıyorum ancak stüdyodan çıkmış gibi çok profesyonel bir fotonun'da sizi tanımayan alıcı üzerinden '' katalog resim '' algısı da yaratabilme ihtimali de var...

Commodore 1084S-D2
Amiga 500 + Gotek
Commodore 64 + 1530 + SD2IEC
SEGA Master System 2
Nintendo GameBoy / Nintendo 64 / GameCube /Nintendo Wii [Softmod + WiiKey]
Psone [modchip] / Playstation 2 [Matrix İnfinity ]  / Playstation 3 OFW / PSP 3000 GT Edition
XBox 360 Slim [RGH AceV2
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #474 : Temmuz 15, 2016, 14:45:32 ÖS »

resim çekerken dikkat etmek lazım fotojeniklik herzaman şart ama google image veya ebaydan alıp resmi sahibindene ekleyenleri dolaylı yoldan anlatmaya çalıştım hemen alınmayalım ustalara saygı sonsuz

Ben de ilanlarımda olabildiğince fotojenik fotolar çekip koymaya çalışıyorum ancak stüdyodan çıkmış gibi çok profesyonel bir fotonun'da sizi tanımayan alıcı üzerinden '' katalog resim '' algısı da yaratabilme ihtimali de var...

ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #475 : Temmuz 15, 2016, 14:48:44 ÖS »

Kahkaha Üzerime alınırım ha... Ortam hazırlayarak çok fotojenik fotoğraflar hazırlıyorum ben&nbsp;
...sizi tanımayan alıcı üzerinden '' katalog resim '' algısı da yaratabilme ihtimali de var...

Katolog fotoğraf hazırlamışız suç mu

resim çekerken dikkat etmek lazım fotojeniklik herzaman şart ama google image veya ebaydan alıp resmi sahibindene ekleyenleri dolaylı yoldan anlatmaya çalıştım hemen alınmayalım ustalara saygı sonsuz

Alınma olur mu kardeşim estf.
« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2016, 14:57:52 ÖS Gönderen: ibeser (Ayak Takımı) » Logged

izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #476 : Temmuz 19, 2016, 09:21:49 ÖÖ »

120volt 800xl ye uygun atari adaptörü

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-atari-orjinal-adaptor-ve-joystick-leri-321036197/detay

eemiroglu84
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #477 : Temmuz 20, 2016, 00:14:52 ÖÖ »

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-dustu-koleksiyoncular..nintendo-four-score.kacirmayin..ptt-kargo-321079834/detay

Jester
Üye

MAX 330 MEGA       PRO-GEAR SPEC

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #478 : Temmuz 24, 2016, 22:23:26 ÖS »

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-commodore-amiga-500-plus-commodore-1084s-p1-color-monitor-322617349/detay

Yok artık.

"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #479 : Temmuz 24, 2016, 22:54:10 ÖS »

bendeki kutu 1084 lere ayrı bir sevgi ile bakmaya başladım
tozunu alaydı iyyidi.

Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 130   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: