Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Dos Oyunları için Pc toplama  (Okunma Sayısı 8679 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
roboticmehdi
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Şubat 13, 2019, 14:59:25 ÖS »

Onu alacagima zaten bilgisayarimda oynarim retroculuga uzak bi sey. Zaten commentlerde yazmilar kesin raspberry pi + dosbox kombinasyonudur diye. Gerci quake 2 oynuyor bi ara, ama yinede emulatorlu biseydir.

Pentium1
Pentium2
Pentium3
Pentium4
peraspera95
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Şubat 13, 2019, 20:33:49 ÖS »

Yatay kasalı Xp yüklü pc de steam üstünden Wolfenstein-Quake-Doom-Duke Nukem-Postal vs zaten mevcut.Üstüne 1702 monitörün varsa vga-svideo dönüştürücü vasıtasıyla benim gibi ms-dos ortamı yaratabilirsin.Bu saydığım oyunları son steam indiriminden bütün versiyonlarını çok ucuza aldım bende.
« Son Düzenleme: Şubat 13, 2019, 20:41:48 ÖS Gönderen: peraspera95 » Logged
appiah4
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Şubat 13, 2019, 22:08:29 ÖS »

Yatay kasalı Xp yüklü pc de steam üstünden Wolfenstein-Quake-Doom-Duke Nukem-Postal vs zaten mevcut.Üstüne 1702 monitörün varsa vga-svideo dönüştürücü vasıtasıyla benim gibi ms-dos ortamı yaratabilirsin.Bu saydığım oyunları son steam indiriminden bütün versiyonlarını çok ucuza aldım bende.

Steam artık Windows XP'de çalışmıyor.

Geçmiş olsun hepimize.

Retronautics: Retro bilgisayar, donanım ve proje galerim.
peraspera95
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Şubat 14, 2019, 01:27:27 ÖÖ »

Steam artık Windows XP'de çalışmıyor.

Geçmiş olsun hepimize.
Haberi okudum şimdi.Tek çözüm aynı oyunları torrentlemek gibi gözüküyor.Ama yakında camia bir çözüm bulur bence.XP yi tercihen kullanan çok insan tanıyorum.Elbet çözülecek ama ne zaman
alexkidd
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Şubat 14, 2019, 09:16:52 ÖÖ »

Ses kartı için bütçenize bağlı yardımcı olabilirim (satılık AWE64, SB16, ES1868 veya ES688 ISA ses kartları var ve stok azaltmaya çalışıyorum)
İlanlarınızı inceledim, şimdilik biraz daha araştıracağım. İlginize teşekkürler. 486 toplayacağım gibi duruyor sanki, az daha zamana ihtiyacım var
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: