Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trAmigaAmiga GenelAmiga Teknik Şafak abiye teşekkürlerimi sunarım..
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Amiga Teknik Şafak abiye teşekkürlerimi sunarım..  (Okunma Sayısı 1226 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SouLPoWer87
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Şubat 22, 2019, 13:02:26 ÖS »

Hayırlı olsun güle güle kullanın A500 için 1.3 rom 1 mb birde imkanınız var ise bir gotek öneririm. Fazla update edince bu sefer oyunlarda uyumsuzluk oluyor. a500 tam bir oyun canavarı. Bu yazdığım donanım ile bir çok oyun oynayabilirsiniz.
çok teşekkür ederim eşref hocam bu benim 500 ün içini biri değiştirmiş zamanında sanırım 500+ board takmış yani 1m ram var da gotek olayına da şimdilik hem işsizlikten dolayı maddi yönden pek sıcak bakamıyorum hemde biraz nostaljiyi disket sesi ile tak çıkarlar ile tam anlamı ile yaşamak istiyorum bu arada sizde bursadansınız sanırım benimde Mesken de kuzen var onda da vardı a500 commodore 1084 ekranda vardı ne güzel geçenlerde aradım hurdacıya vermişler moralim bozuldu

Hahaha duvarlara vuracaktır yakında kafayı Bursa'lı arkadaşın. Tabi nerden bilsin bu kadar kıymetli olacağını. Sen biraz rahatsız et de o seti 1500 tl ye satıyolardı de 1 mb olması güzel. Gotek kısmetse alırsın yavaş yavaş. Şöyle de olabilir kendinde yapabilirsin forumda konu başlığı olması lazım. Aliexpresten alırsın 8 dolar çıvarı olabilir sallıyorum. Modlattırsın olur biter İyi eğlenceler.
Teşekkür ederim eşref hocam artık iş başı yapınca gireriz gotek olayına da 2 tane çocuk var şu durumda ek masraf yapsam kendime biraz suçluluk duygusu hissederim sanırım

İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir. İnsan imkansızın da ötesine gidebilir..

+90'lar da çocuk olmak..
+Commodore Amiga Aşkı
+Jay Miner
+Paula
+Agnus
+Denise
SouLPoWer87
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Şubat 22, 2019, 13:03:55 ÖS »

Gotek flashflopy yazılımıyla modlamadan da çalışıyor. Ederi de Aliexpressten 120 TL civarı.
Teşekkür ederim Haydar abi değerli bilgiler için dediğiniz gibiyse uygunmuş yani çokta değil sağolun tekrar..

İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir. İnsan imkansızın da ötesine gidebilir..

+90'lar da çocuk olmak..
+Commodore Amiga Aşkı
+Jay Miner
+Paula
+Agnus
+Denise
amigateknik
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Şubat 22, 2019, 21:32:29 ÖS »

Güle güle kullan burhan herzaman yardımcı olurum araman yeterli görüşürüz

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git