Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: CPCUserClub  (Okunma Sayısı 1559 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoctorCPC
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« : Haziran 19, 2021, 23:08:19 ÖS »

Merhabalar,
öncelikle CPCUserClub, CGTR'ye hiç bir konuda rakip olmak için açmadım çünkü CGTR'den ben de asla vazgeçmem. Öyle bir amacı ve iddiasıda zaten yok. CPCUserClub tamamen ingilizce olarak tasarlandı girilen yazılar ve forum dilide ingilizce ve sadece Amstrad/Schneider CPC ile ilgili konulara focuslanmış durumda.
onun için sadece ingilizce dilinde Amstrad/Schneider CPC hakkında yazılar ve sorular sorabilirsiniz.
CPCUserClub'ı kurmamdaki amaç Türkiye'de çok az sayıda Amstrad CPC'ci var hem onları yurtdışındaki Amstrad CPC'cilerle buluşturmak hem de yurtdışında Amstrad CPC'cilerin destek olması. zaten formatta oldukça farklı. bilginize...

www.cpcuserclub.com

Long Live Amstrad CPC/PCW/NC/GX
www.cpcuserclub.com
www.dizzyradio.com
Amstrad CPC: RSF3, V9990, AMSDAP, M4Wifi, ZMEM, MXBoard, DES Mini,GOTEK, USIFACII, DMP Printer, PS2 Mouse
Amstrad PCW 8256: 512K RAM, GOTEK, uIDE8, uRTC8
Amstrad NC 100: Wifi Modem
Amstrad NC 200: Gotek, PCMCIA
Remzi
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Haziran 19, 2021, 23:12:24 ÖS »

Eline saglik Doktor.Hayirli ugurlu olsun.
DoctorCPC
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Haziran 20, 2021, 11:16:34 ÖÖ »

çok teşekkür ederim Remiz dostum. bir de geçmişte yaptığım ama daha sonra yönetemediğim bir projem daha var. o da ayrı bir proje onu da bitince paylaşacağım. ama hobi için yaptığımız çalışmalar olduğu için zaman yönetimi oldukça zor. bundan dolayı ufak ufak ilgileniyorum. o da bitince duyuracağım. şimdi bahsetmeyeyim çünkü ne zorluklarla karşılaşacağımı bilmiyorum bitince haber vereceğim.

Long Live Amstrad CPC/PCW/NC/GX
www.cpcuserclub.com
www.dizzyradio.com
Amstrad CPC: RSF3, V9990, AMSDAP, M4Wifi, ZMEM, MXBoard, DES Mini,GOTEK, USIFACII, DMP Printer, PS2 Mouse
Amstrad PCW 8256: 512K RAM, GOTEK, uIDE8, uRTC8
Amstrad NC 100: Wifi Modem
Amstrad NC 200: Gotek, PCMCIA
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: