Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Acil yardım.  (Okunma Sayısı 524 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Musti82
Üye
**

Death from Above

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 26, 2021, 16:00:44 ÖS »

Merhaba arkadaşlar.

İnternette bir fotoğraf hesabım vardı ama şifresi ya hacklandi yada tanımıyor. yaklaşık 3 senedir hesabıma giremiyorum.Bende defalarca şikayet ve yazı yadım siteye ama nafile.Bu yüzden yardım istiyorum

Kendi e-posta ile değil kişi ismi ile girmiştim.Sitenin adı da imgBB.Şimdi sorularım;
1-Kendi hesabımı hackleyebilir miyim.
2-Şifresini kırabilir miyim.

Bu konularda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana mesaj atsınlar. Özelden onlar ile kontak kurmak istiyorum.ya hesabı kapatmak yada ele geçirip silmek istiyorum.

Umarım forum kurallarını çiğnemiyorumdur. Kalın sağlıcakla.
Najaz
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 26, 2021, 17:25:26 ÖS »

Bu konu İzmirli Nadir abimizi aklıma getirdi. Arabasının anahtarını kaybettiği ve yenisini yaptırmaya üşendiği için, kendi arabasını düz kontak yaparak çalıştırıyordu. Birgün arabasına binip yine düz kontakla çalıştırmayı denerken polis ekibine denk gelmiş. Durumu izah etmeye çalışmış ama polisler "merkezde anlatırsın derdini" diyerek Nadir abimizi bir süre nezarette misafir etmişler Kahkaha
Musti82
Üye
**

Death from Above

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 26, 2021, 17:32:33 ÖS »

Benimki de biraz ona benziyor. Ama hesap benim,isteyene özelden gösterebilirim. Resim ve isim bana ait.E-posta eklemeden hesab şifresi gitti,daha doğrusu e-posta eklemedim çünkü çok gereksiz mesaj geliyordu kutuma diye,sonra tabii pişman oldum.
Adamlara kaç kere yazı yazdım bir dönüş bile yapamadılar.3 sene olacak çıldıracağım.Yardımcı olacak biri varsa lütfen temas etsin.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: