Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriTanışma Forumuİmkansizliklara rağmen herkese selam
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: İmkansizliklara rağmen herkese selam  (Okunma Sayısı 7622 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BMW066
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 16, 2014, 21:31:55 ÖS »

Arkadaslar herkese merhaba. Onceliklle basliktada soyledigim gibi zorluklara ragmen aranizda olmaktan mutluyum. Araniza adanadan katiliyorum evimde henuz internet yok telefondan internete giriyorum tabii pc gibi kullanilmiyor bu meret. Foto atamiyorum mesela heran biseyleri yanlis yapabiliyorum  yasim 33 yasim geregi cocuklugumdaki tek eglence kaynagi olan atari sevdalisiyim. Arcade sticklerle ilgileniyorum. Tekrardan herkese selamlar.
Vertigo
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 17, 2014, 00:12:32 ÖÖ »

Hoşgeldin . Ben de senin gibi yeni başladım bu işe.Üni okuduğum için benim de durumum pek iyi değil.O yüzden haftada 1 kere bit pazarına gidiyorum ve denk gelirse 5-10 liraya alabiliyorum.
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2014, 00:17:19 ÖÖ »

2001 gibi kana karıştı bu zehir çıkmıyor bende. Ne yapsam bilemedim. Oyuna devam.

Arcade stickler'den hangilerini kullandıın anlatabilirsin ? Hori, MadCatz vb.

Hoşgeldin.

witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2014, 14:17:56 ÖS »

Arkadaslar herkese merhaba. Onceliklle basliktada soyledigim gibi zorluklara ragmen aranizda olmaktan mutluyum. Araniza adanadan katiliyorum evimde henuz internet yok telefondan internete giriyorum tabii pc gibi kullanilmiyor bu meret. Foto atamiyorum mesela heran biseyleri yanlis yapabiliyorum  yasim 33 yasim geregi cocuklugumdaki tek eglence kaynagi olan atari sevdalisiyim. Arcade sticklerle ilgileniyorum. Tekrardan herkese selamlar.

Hoşgeldin. Atari'ler dışında BMW i8'e ilgi ve alakan hiç mi yok?
ronniefrown
Üye

"There is no knowledge that is not power."

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Eylül 17, 2014, 14:42:32 ÖS »

Hoşgeldiniz. Şu bir gerçek ki Türkiye'de bu işlere bulaştıysanız otomatikman "zorluklara rağmen" durumundasınız. Tabiri caizse 30 sene önce müslüman mahallesinde satılmış salyangozları arayan insanlarız:)Aradığımız şeyleri bulmak, iyi durumda bulmak dert, bulunca almak dert, alınca tutmak, korumak dert..yani hepimiz zorluklara rağmen buralardayız.

Sega : MS1/MS2/GG/MD1/MD2
SiDtune
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 17, 2014, 14:54:08 ÖS »

Ben de Adana'dayım, satıcı derdine de bir örnek vereyim. Mısır çarşısında Gameboy Advance bakıyordum adam sesi sonuna kadar açtı ve: "Gameboy açılmıyor, bozuk." dedi. Zorluklar kesinlikle sadece internetinle sınırlı kalmayacak.
Lionheart
Deneyimli

Arcade

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Eylül 17, 2014, 15:53:28 ÖS »

Aramıza hoşgeldin.

Adana grubu çoğalıyor.Buna sevindim. 
BMW066
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Eylül 17, 2014, 19:36:07 ÖS »

Vertigo - Arkadasim benim zorlugum telefondan internete girme konusunda .
Orchid - Arkadasim daha yeni oldugum icin Arcade stick kullanmak nasip olmadi.
Witchdoktor - Olmaz olurmu arkadasim 1991 uzay kasanin hastasiyim
Ronniefrown - imkansizliklara karsi birbirimize destek olmaliyiz ki hepinizin samimiyetine guveniyorum.
SIDtune- Arkadasim zaten adanada bisey bulmak mesele.Heleki misir carsisinda hicbisey bulunmaz oldu bence.
Lionheart- Hosbulduk arkadasim.
Hepinize ayri ayri tesekkurler
Gokhan Ozkan
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Eylül 18, 2014, 10:27:37 ÖÖ »

Hoş Geldiniz.
BMW066
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Eylül 18, 2014, 11:28:11 ÖÖ »