Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

  Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trSon Mesajlar
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Dün 23:11:01 
Başlatan Mathman - Son mesaj Gönderen: Humphrey
Humphrey CGTR Facebook grubunda, Bahçelievler de bir kafeden söz etmişti. Ama bir daha konusu geçmedi sanırım.


 2 
 : Dün 22:38:43 
Başlatan Arda - Son mesaj Gönderen: yucelbilik
Hocam çok güzel bir davranış sergilememişsiniz sizi tebrik ederim, çocuklarımız minicik övgülerden muazzam mutlu oluyorlar, bir tebessüm bile yüzlerinde çiçekler açtırıyor.

 3 
 : Dün 22:04:48 
Başlatan onursapci - Son mesaj Gönderen: evreno
Çok geçmiş olsun

 4 
 : Dün 21:34:50 
Başlatan onursapci - Son mesaj Gönderen: LW3D
Çok geçmiş olsun...Inşallah hayırlı güzel haberler alırsınız... Witchdoktor çok teşekkürler...

 5 
 : Dün 21:31:29 
Başlatan BioMenace - Son mesaj Gönderen: pofpor
Atx güç kaynağı "high power" marka aldım. Kulağa son derece çakma gibi geliyor ama değilmiş, bazı marka kasalardaki güç kaynaklarının esas üreticisiymiş. Tüm markalar için "bronze %80+" olanlardan alırsanız yarı güç kullanırken %80+ verimli çalışıyorlar.

Geçenlerde yeni nesil ryzen5'ler çıktı. İlk nesillerde linux kullananlarda sorun çıkıyordu, o sorunu microcode ile mi bir şekilde çözdüler sanırım. Yeni nesilde sorun hazır çözülmüş şekilde geliyor diye hatırlıyorum
2 sene önce elektrikten dolayı evdeki birkaç elektronik eşya bozulmuştu. PC'nin OCZ marka güç kaynağı da yananlar arasındaydı. Allah yüzüme baktı da diğer parçalara zarar gelmeden güç kaynağı kendini feda etti.Ben de bozulanın yerine "high power astro lite 750w" aldım. Marka çok kaliteli sorun yaşamazsınız.

 6 
 : Dün 21:22:54 
Başlatan Arda - Son mesaj Gönderen: pofpor
Okul açıldıktan sonraki hafta. Sınıfta bir anda gözüme takıldı. Duvar tarafında bana uzak olan kısımda bir öğrenci defterini çantasına yerleştiriyordu. Bir anda gözümün önünden tanıdık bir şey geçti. Yanılmamışım Breath of the Wild oyununun defter kapağında olması çok ilginç geldi. İlk defa nintendo'ya ait bir şeyi öğrenci defterinde görüyorum. Oyunun nasıl bir şey olduğunu anlattım. Tabi biraz da değiştirip hikaye haline getirdim. Ağızları açık dinlediler. Defterin sahibi de ders boyunca gururlandı

 7 
 : Dün 21:02:43 
Başlatan onursapci - Son mesaj Gönderen: onursapci
Arkadaslar zor gunumde destek olan herkese cok tesekkurler. Buyuk olasilikla doktorlarla olan gorusmelerimiz sonucunda persembe heyetin alacagi karar temennimiz dogrultusunda olacak .Hepiniz sagolun varolun. Buradan anlatamayacagim kadar destegini bizden esirgemeyen witchdoktor'a ozellikle sonsuz tesekkur ederim. Sagolun

 8 
 : Dün 20:17:55 
Başlatan yavuzg - Son mesaj Gönderen: sertacarslan
Önce forumda ayrı bir konu açarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Teşekkür ederim Ercan bey, gerek kalmadı. Problem bilgisayarımdaki policy'lerden biriymiş. Sürücüleri vs. kurdum, şu an bilgisayar xum1541 floppy adapter (PROMICRO) aygıtını görüyor, sadece lehim işlerim kaldı.

Kabloyu kutuya sabitlemek için kullandığınız rakorları nereden temin edebilirim?

 9 
 : Dün 19:38:09 
Başlatan BioMenace - Son mesaj Gönderen: witchdoktor
640K should be enough for anybody...

 10 
 : Dün 18:44:55 
Başlatan ercanersoy - Son mesaj Gönderen: ibo1973
ben masanın üstüne koli parçası koyuyorum ve çalışıyorum koliyi tercih etme sebebim.
bazı günler çok uzun süreler çalışıyorum bunun neticesinde bu kolinin üzerinde flux, lehim parçaları, yanıklar, tiner alkol karışımı kimyasallar,çizikler kesikler gibi bir çok eziyete maruz kalıyor sonrasında bu pislenen ve bozulan koli parçasını çöpe atıp yenisini koyuyorum canım istediği zaman üstelik bedava eğer lehim yapma zava zingosuna 200+ tl versem benim tahminim en fazla 2 ayda yüzüne bakılmaz hale gelir o ve boşa para vermiş olurum dolaysı ile gerçekten rahatça çalışıcaksam en iyi tercih bence koli parçası.

Sayfa: [1] 2 3 ... 10