Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetsega master system 2 oyun konsolu çiziksiz sakladım. içinde al..
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: sega master system 2 oyun konsolu çiziksiz sakladım. içinde al..  (Okunma Sayısı 5546 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Aralık 12, 2007, 18:55:39 ÖS »

abi isim zikrederek, insanlara söz hakkı falan doğurma şimdi

witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 12, 2007, 19:02:27 ÖS »

Ben bu olayı çözemedim doğrusu.

Ozkano'nun ilk mesajı 24 Eylül'de, ilanın tarihi ise 30 Kasım 2007. Ozkano neden alıntı olduğunu belirtmeden yazmış? Ben de arşivini mi dağıtıyor yoksa diye düşünmüştüm. Fiyat olarak 500YTL de yüksek diyemeyiz, bazen satıcının gönlündeki rakam ile alıcının düşündüğü rakam uyuşmayabiliyor. Ama ifade edildiği şekilde bir sistem ise 500YTL'nin anormal olduğu söylenemez bence. Önemli olan bu malın bu fiyata alıcısı olup olmadığıdır. Alan yoksa da zaten problem olmaz. Satıcının da daha çok motosiklet ve yedek parçaları sattığı düşünülürse eski konsol vb tüccarı olmadığı anlaşılabilir. Düşünceleriniz?
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Aralık 12, 2007, 19:18:55 ÖS »

Sahibinden.com'da ilanlar dönüyor... Süresi dolunca, yeniden yayınlanıyor. Bir süre önce sistemi değiştirdiler, siz yenilemeseniz bile onlar otomatik yeniliyorlar. Bu nedenle tarih konusundaki yanılsamalar olabilir.

Bir cihazın fiyatı konusunda, daha önce belirttiğim gibi satıcıda, alıcıda serbesttir. Ama kişilerin makul ve mantıklı eleştiri hakkıda saklıdır. Yani "yuh be adam soyuyorsun kardeş" demek doğru değil. Ama aynı ürün, aynı resimlerle, şurada şu kadar, kargosunu eklesen daha ucuza gelmez mi? Türünden eleştiriler bence makul ve mantıklı.

Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 12, 2007, 22:46:39 ÖS »

Bunların satış amaçlı olduğuna inanmıyorum... O nedenle bence bunlara fazla takılmayın...

Arkadaşlar bu sitede akli dengesi yerinde, insanlara saygılı , kült kültür seviyesi yüksek olanların yeri olması gerekirsen önüne gelenin üye olup sağa sola zırva mesajlar yazdığı bir yer olmuş..Kahkaha:D YAZIK.. Hiçmi işiniz yok? Kedi ciğer mındar hesabından başka bir halt değil sizin gibilerin düşünceleri.. puahahah

Bizim gibilerin arasinda fazla takilma bence , sessizce uzaklas buralardan.Biz cocuguz sen buyuklugunu bil , tamam tamam de ve git burdan....
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: