Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: [MOD] Darksoft CPS2 Multi Kurulumu  (Okunma Sayısı 18369 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mayıs 24, 2017, 15:18:30 ÖS »

Bu arada Darksoft'un Sega ST-V multi kitinin son partisi de tükenmek üzere. İlgilenen varsa elini çabuk tutsun.

Bunu Nasıl alabiliriz acaba

http://www.arcade-projects.com/forums/index.php?thread/38-stv-cartridge-sales-thread/&pageNo=1

Son bildiğim kadarıyla 8 tane kalmıştı...

ilk mesajda linki olan online kitap satış sitesinden

phantom
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mayıs 24, 2017, 20:00:26 ÖS »

Bu arada Darksoft'un Sega ST-V multi kitinin son partisi de tükenmek üzere. İlgilenen varsa elini çabuk tutsun.

Bunu Nasıl alabiliriz acaba

http://www.arcade-projects.com/forums/index.php?thread/38-stv-cartridge-sales-thread/&pageNo=1

Son bildiğim kadarıyla 8 tane kalmıştı...

ilk mesajda linki olan online kitap satış sitesinden

Teşekkür ederim yavuz,  bir bakayım, yetişebilecek miyim
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Mayıs 24, 2017, 22:20:39 ÖS »

Sega ST-V'de çok güzel, popüler oyun yok gibime geliyor...Fiyatı neydi? Neo-Geo AES ya da CPS2 iyiymiş ama....

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Mayıs 24, 2017, 22:52:49 ÖS »

Sega ST-V'de çok güzel, popüler oyun yok gibime geliyor...Fiyatı neydi? Neo-Geo AES ya da CPS2 iyiymiş ama....

Radiant Silvergun

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Mayıs 24, 2017, 22:53:25 ÖS »

Fiyat kargo dahil 240 USD

LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #35 : Mayıs 24, 2017, 23:21:35 ÖS »

Radiant Silvergun ... Belki Cotton, Shienryu, TerraDiver ama sınırlı... Tabii bir de zevkler renkler meselesi var... 3D işin içine girdi mi (ya da Saturn'un scale/rotate yetenekleri), oyunların benim için büyüsü kayboluyor. Eski oyunları daha çok seviyorum. Neo-Geo, CPS oyunlarındaki emek, işçilik her zaman daha cazip geliyor...

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Mayıs 25, 2017, 00:04:09 ÖÖ »

Radiant Silvergun ... Belki Cotton, Shienryu, TerraDiver ama sınırlı... Tabii bir de zevkler renkler meselesi var... 3D işin içine girdi mi (ya da Saturn'un scale/rotate yetenekleri), oyunların benim için büyüsü kayboluyor. Eski oyunları daha çok seviyorum. Neo-Geo, CPS oyunlarındaki emek, işçilik her zaman daha cazip geliyor...

ST-V benim için de CPS'ler ve MVS'lerden sonra geliyor ancak Saturn muadili olması, saydığın 3-5 tane güzel 2D oyun olması açısından retro değeri güzel bir donanım.

Şöyle de bir durum var;

1) Hiçbir zaman 53 tane oyun kartuşunu bir araya getiremeyeceğim
2) darksoft bir daha ne zaman yapar bu multi'yi meçhul
3) böyle projeleri desteklemeli ki eleman CPS2, MVS multi gibi projelere yelken açabilsin/devam edebilsin

Sonuncu madde elbette ki keyfe keder ancak bence ilk iki madde bile bu multi'yi almak için yeterli sebep, en azından benim için, zira ST-V board'umu Neo Geo kabinime yeni monte ettiğim 6'lı JAMMA switch'in bir slotuna sabitledim multi'yi bekliyorum...

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Kasım 16, 2017, 12:22:25 ÖS »

Bir foto düzeltmece, nostaljik *bump* daha

yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 16, 2017, 12:24:08 ÖS »

Bu sistemi Ankara buluşmasına da getirmiştim, oynamaya fırsat bulanlar hatırlayacaktır (Not: @ibeser, unutturma da bir dahaki sefere jeton satalım Kahkaha bari)

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: