Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: PS2 DVD OYUN YAZMA SORUNU  (Okunma Sayısı 1676 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
programci42
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 04, 2018, 16:41:46 ÖS »

Arkadaşlar merhaba ben daha önce bir çok oyun yazdım dvd ye ps2 de oynamak için ancak nedense şimdi yazdığım oyunların hiç biri açılmıyor tüm oyunları .iso dosya formatında ve 4X hızında yazıyorum ancak oyunlar ya hiç açılmıyor ya da yükleme ekranında takılı kalıyor ilerlemiyor acaba dvd markası mı sorunlu diye düşünerek daha önce yazdığım oyunun dvd markasına bakıp aynı markadan aldım fakat sorun çözülmedi sorun nedir nasıl çözeceğim bi fikri olan var mı?
mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2018, 20:58:27 ÖS »

imageburn var onla dene 4x degilde 16x 12x yaz bide baska dvd markasiyla yaz problemi cozebilirsi bende princo dvd yaziuorum oyunlar calisiyor ps2 de

Ps1 ps2 wii xbox 360 arcade kabin
lunarstrain
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 05, 2018, 01:23:08 ÖÖ »

nero ile mode2xa seçiliyordu diye aklımda kalmış. Bir seçeneği daha vardı ama hatırlayamadım.
mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 05, 2018, 02:07:53 ÖÖ »

imageburn bedava herturlu kayit yapar nero ile ugrasma

Ps1 ps2 wii xbox 360 arcade kabin
SkyLord
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2018, 11:19:27 ÖÖ »

Ben ultraiso ile en düşük hızda yazdırıyorum. Rahat 20 den fazla oyun yazdım , sorunsuzca açtı hepsini.
programci42
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2018, 16:45:50 ÖS »

Arkadaşlar bir de şöyle bir sıkıntı var nedendir anlayamadım, hadi bu yeni oyunları yazamadık neyse, abi daha önce yazdığım ve çalıştırdığım oyunları da açmıyor daha dün çalışan dvd bu gün çalışmıyor hadi bi tanesi çizildi bozuldu diyelim nerdeyse dvd lerin %90 ı çalışmıyor acaba cd okuma gözü mü bozuldu diyecem ama belli başlı bir kaç tane oyun var onları çalıştırıyor bazı cd yi ya hiç açmıyor ya da bi gün açıp bi gün açmıyor keyfine göre takılıyor yani cihaz
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 06, 2018, 21:55:33 ÖS »

Konslu düşürdün mü yakın zamanda? Sert darbelerden sonra lens bu sorunu yapabiliyor.

Bir de slim mi fat mi konsol? Fat ise lens ömrünü tamamlıyor olabilir. Lens voltaj ayarı yaparak biraz daha kullanılabilir hale getirebilirsin.

Basitçe lens tozlanmış da olabilir. Alkol ve kulak pamuğu ile lensi temizleyip bir de öyle dene...

kolay gelsin.

programci42
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 06, 2018, 22:04:22 ÖS »

Konnsolum ps2 slim ikinci el almıştım adam düşürüp düşürmediğini bilmiyorum ancak bana sağlam demişti bir de lensi zaten bozuktu ben tamir ettirmiştim bir kaç kere ıslak mendille sildim ama pek bir değişiklik olmadı teşekkür ederim.
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: