Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbet-Bitti- Ankara Buluşması (Geleneksel) ! 2018 (5 Ağustos Pazar)
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: -Bitti- Ankara Buluşması (Geleneksel) ! 2018 (5 Ağustos Pazar)  (Okunma Sayısı 86617 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Def Leppard
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Ağustos 07, 2018, 12:13:15 ÖS »

Uzun yıllardır forumdayım ve bu buluşmalara katılmak nasip olmamıştı. konusu hep geçer ama hep laf da kalırdı. sonunda Ankara buluşmasına katılmak nasip oldu. İstanbul ve diğer şehirlerden gelenlerin olması da dahada güzel oldu  Samsun ekibi olarak ben alpyre ve ekalkıcı gelebildik. geleceğimizi 2 kişi (oğuzhan ve ibezer) biliyordu  sürpriz olmasını istedik  Karizmatik tabi oradaki arkadaşlar bizi görünce sürpriz durumu da oldu  Masum herkesle tanışmak muhabbet etmek birlikte vakit geçirmek çok güzeldi. Hiç bu toplantılara katılmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. şartlar ne gösterir bilinmez ama nasip olursa İstanbul buluşmasına da gelmek istiyoruz  bu buluşmayı tertipleyen arkadaşları tebrik ederim. gelen herkese teşekkürler 
« Son Düzenleme: Ağustos 07, 2018, 12:15:24 ÖS Gönderen: Def Leppard » Logged

Amiga Repair Service
Fero
Üye

-=Amstrad=-

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Ağustos 07, 2018, 13:35:03 ÖS »

Çok eğlendik, süper insanlarla tanıştık. Keşke daha fazla vaktimiz olsaydı demekten başka birşey geçmiyor aklımdan. Toplam 15 saatim yolda geçti ama değdi Haftaya tekrar buluşuyoruz deseniz yine düşünmeden atlar gelirim. Bizi böylesine güzel ağırlayan Angara bebelerine teşekkürü borç bilirim

Oğuzhan
Uzman

There's no place like 127.0.0.1

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Ağustos 07, 2018, 13:52:31 ÖS »

Çekilişte Yavuz Abi'nin getirdiği kabin yine kendisine çıktı şansa bak Bir dahaki sefere artık

Amiga 500/500+/1200
Commodore 64
Atari 1040STe/Falcon 030/Jaguar/2600
Roland MT-32 Rev.A&B/SC-88/SB-55/MT300s
Sony PS 1-2-3-4-5/PSP/PVM 20"/9"
Sega SMS1-2/MD2/Saturn/Dreamcast/GG
Nintendo NES/SNES/DMG/GB Color/GBA SP
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #183 : Ağustos 07, 2018, 14:14:14 ÖS »

Bende A4000 i eve zor göturdüm. Monitorde bana çıksaydı napardım bilmem.

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Ağustos 07, 2018, 15:43:52 ÖS »

Yorumlari tek tek okudum.cok etkilendim. Cocuk commodore cular buyumus bir araya gelmisler yeniden

C64 ve A500 gerisi teferruat
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #185 : Ağustos 07, 2018, 16:10:44 ÖS »

Ben de minik bir şeyler yazayım
Benim için yorucu ve yine çok mutlu edici bir organizasyon oldu.
Katılımın bu kadar yoğun hatta şehir dışının da bu kadar yoğun olması açıkçası beni çok gururlandırdı. Herkesle ilgileneyim, foto, video anı biriktireyim derken doğru dürüst hiç kimseyle 3 dakikanın üzerinde muhabbet edemedim diyebilirim. İstediğim gibi olmasa da, biraz biraz daha kalitenin arttığı bir buluşma oldu. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle, Angara'lı arkadaşlar beni sıkıştırmadan çok organizasyon için çalışmalara başlayamıyorum maalesef... Büyük bir yerde daha büyük şeyler yapma konusunda halen düşüncemiz devam ediyor. Bakalım. Hoş millet de alıştı, muhabbet olsun, içelim, oynayalım, güzelleşelim formatına

Öncelikle şehir dışından katılan tüm arkadaşlara çok çok teşekkür etmek istiyorum. Büyük bir şey bu yaptıkları ayaklarına sağlık. Buluşmaya koca koca bilgisayarları, monitörleri getiren abilerimizin de ellerine sağlık.

Yavuzg zaten efsane. Yine büyüklüğünü gösterdi. Ortamdaki en ilgi çekici şey onun Arcade'i oldu. Bol bol jetonlarını yedik

Bu sefer Amiga'da kapışma, oyun turnuvası vs. hepsi havada kaldı. Sergi istediğim gibi oldu. Takaslık kısım benim açımdan gereksiz oldu. Yine de bir kaç arkadaşı sevindirebildim.

Hediyeler müthişti. Özellikle aklımda kalanlar C64, Game Boy Pocket, PSP, Sega set vb. şeylerdi. Bana çıkan ürünlerden çok, alınmayıp bırakılan ürünleri itina ile gelecek buluşmada hediyeliklere koyacağımı belirtmek isterim

Eşref çok yoğun olduğu için, bu video işi yine bana kaldı. Amatör çalışmayı yakın zamanda bitirip beğeninize sunacağım.

Başka bir buluşma da, yine 1 ay önceden haber vererek çalışma yapacağız.
İyi konsantre olursam, çok büyüğünü yapabilecek potansiyelimizin olduğunu biliyorum. Biraz motivasyona ihtiyacım olabilir Oğuzhan

Tüm gelen, emek veren, gelmek isteyip de 1 gün önce evlenmiş olup gelemeyen tüm dostlara çok selam ediyor ve gözlerinizden öpüyorum.

Oğuzhan
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #186 : Ağustos 07, 2018, 16:40:32 ÖS »

İyi konsantre olursam, çok büyüğünü yapabilecek potansiyelimizin olduğunu biliyorum. Biraz motivasyona ihtiyacım olabilir Oğuzhan

Bir sonraki efsane olacak efsane.

Amiga 500/500+/1200
Commodore 64
Cengiz Demir
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #187 : Ağustos 07, 2018, 16:46:55 ÖS »

Okuması bu kadar keyifli. Orda bulunmak kimbilir nasıl olurdu

Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #188 : Ağustos 07, 2018, 16:49:43 ÖS »

Angara bebeleri bizi kandırdı
Dansöz var diyerek bizi yemleyip yanlarına çektiler ama dansöz falan görmedik dansözü sorduğumuz zamanda hep geçiştirecek kaçamak cevaplar aldık
Gerçekten güzel bir organizasyondu bizim için biraz yorucu oldu ama buna değdi ortamdaki sıcak hava samimiyet yorgunluğumuzu aldı diyebilirim ayrıca Samsun ekibiylede tanışmış olduk geleceklerinden haberimiz yoktu ve bizim için sürpriz oldu öncelikle organisayonu yapan sevgili İlker'e ve bizleri ağırlayan diğer arkadaşlara teşekkür ederim bir aksilik olmazsa bir sonraki buluşmayada gitmeyi düşünüyorum ama bu sefer dansöz isterim para sıkıştıracem ulen 😂😂
phoenix
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Ağustos 07, 2018, 18:03:00 ÖS »

Haber edildiği ilk günden  beri heyecanla beklediğimi, bunun karşılığını fazlasıyla alarak ağızım kulaklarımda (her ne kadar bitmesini istemesem de ) ayrıldığımı belirtmeliyim.
Gerçekten yoğun tempo içinde nefes alabildiğim güzel bir ortam oldu.

İlker'in enerjisine diyecek yok. Sağ olsun var olsun. İyi ki var.

Kabinde oyun oynamayalı uzun zaman olmuştu ve YavuzG sağolsun kocaman kabini üşenmeden getirmiş ki hiççççç şikayetçi değildim Kahkaha

Özgür Dereli'ye katılıyorum. Çeşitli vaatler ile İstanbul'dan Ankara'ya geldik. Oğuzhan sağolsun dediklerini sonuna kadar yaptı. ( Adamsın Oğzuhan, gelidğinde bütün içeceklerin benden). Amaaaa dansöz var diyerek bizim saf ve temiz duygularımızla oynayanları bir dahaki buluşmada güzel şeyler bekliyor olacak Kahkaha

Diğer illerdeki forumdaşları tanımak paha çok çok daha güzel oldu.

Sanırım hepimizin ortak sıkıntısı zamanın yetmemesi ki umarım ileriki zamanlarda yılda 1 kez bile olsa hafta sonu konaklamalı bir organizasyon yapabiliriz.

En kısa zamanda görüşmek üzere, İstanbul'a da bekliyor olacağız.

gergozen
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #190 : Ağustos 07, 2018, 22:19:22 ÖS »

Angara bebeleri bizi kandırdı
Dansöz var diyerek bizi yemleyip yanlarına çektiler ama dansöz falan görmedik
Hocam dansöz faslı geç başlıyor, siz erken ayrılmışsınız :p
Oğuzhan
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #191 : Ağustos 07, 2018, 22:22:09 ÖS »

Özgür Dereli'ye katılıyorum. Çeşitli vaatler ile İstanbul'dan Ankara'ya geldik. Oğuzhan sağolsun dediklerini sonuna kadar yaptı. ( Adamsın Oğuzhan, gelidğinde bütün içeceklerin benden).

O senin adamlığın Geçen buluşmada da sağ olsun Alper ile Bülent hocam elimi cebime attırmamıştı

Amiga 500/500+/1200
Commodore 64
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #192 : Ağustos 11, 2018, 15:40:59 ÖS »

Emeğine sağlık abi bayada uzun olmuş

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #193 : Ağustos 11, 2018, 16:58:56 ÖS »

Herkes hayalimdeki gibi ama deff leppard shock etkisi yaratti saygilar tekrar buyuk   amiga ustasina

Emegine saglik ibeser . Umarim bir gun katilirim araniza patates olarak

Dip not:oguzhanla esprileriniz iyi ancak eski standup ciyim ona gore katilirsam araniza affetmem cok mu iddiali oldu   Kahkaha
« Son Düzenleme: Ağustos 11, 2018, 18:30:31 ÖS Gönderen: onursapci » Logged

C64 ve A500 gerisi teferruat
Alpyre
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #194 : Ağustos 11, 2018, 20:21:31 ÖS »

Sepultura, Soulfly çalınacak denildi, çalınmadı. Şikayetçiyim.

Alper
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: