Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetdandan dan satılıklara ılgılı acıklama..
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: dandan dan satılıklara ılgılı acıklama..  (Okunma Sayısı 18220 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2007, 13:46:02 ÖS »

@dandan:baska bir siteye uye olan ve hakkini yedikleri icin sikayet ettigin insanlardan ne farkin kaldi simdi?

dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 28, 2007, 13:47:29 ÖS »

Arkadaşım daha fazla saçmalayıp aptal aptal ithamlarda bulunma. Efendi gibi yazacaksan yaz zaten ne mal olduğun ortada.Utanmadan hala üste çıkmaya çalışıyorsun.

asıl mal sızın ıcınızde ımıs.. ben bu sıtede uye olan bırıne sattım mallarımı benı de kandırdı  bu  sıtede satcam dıye bende parasız oldugum ıcın verdım.. hem tek tek ugrasamak durumından da kurtuldum..

wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Aralık 28, 2007, 13:49:10 ÖS »

Yahu arkadaşlar malların başkasına satıldığı falan yok. Olmayan mallar nasıl satılacak. Aynı film kaçıncıya oynuyor.

dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 28, 2007, 13:51:53 ÖS »

yaa hayret bı sey ya  ben ılanı bu sıteye verdım..

gene bu sıtede uye olan bırı malları aldı.. gene burada csatıcagını soyledı..  bende toptan verdım..  hem gelıp kango su ıle aldı..  

benı yargılaaycagınıza bu  malları  herkezın ıstedıgını bılıp hepsını alan arkadasın hıcmı sucu yok..
ozkano
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #19 : Aralık 28, 2007, 13:52:19 ÖS »

tahminlerimce bu işi ticaretini gittigidiyordan yapan "koleksiyoncu" bir arkadaş

A500,A500+,A600,A1000,A1200,A2000,A3000,A4000,CDTV,CD32,A1,MacMini,R2HV,C64,48K,Ps,Ps2,Ps3
Xbox,Xbox360,Nes,Snes,N64,N64Ique,Gamecube,Wii,PcEngine,PcEngineGT,PcEngineDUO,TurboGrafx,NeoGeoAES
NeogeoCD,NeoGeoMVS,NeoGeoPocket,MegaDrive,SegaCD,MultiMega,Saturn,Dreamcast,Jaguar,Lynx,Cps1
Cps2,System11
Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 28, 2007, 13:53:46 ÖS »

@dandan : Sen hangi sehirdeydin ustad?Ankara mi yoksa?
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 28, 2007, 13:55:18 ÖS »

Yahu arkadaşlar malların başkasına satıldığı falan yok. Olmayan mallar nasıl satılacak. Aynı film kaçıncıya oynuyor.

neden malların satılmadıgını dusunuyosun  veya olayı bu yone cekmeye calısıyosun..  senmı aldın ısım acıklıcam dıye panıkmı oldun..

ben art nıyetlı  bırı olsam..

ılandan sonra en az 30  mesaj geldı bana.. hemen banka hesap numaranızı verın  havale yapalım.. malı sonrada gondersenız olur dıyenelrı  bı guzel kazıklardım..  oyle degılmı..
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 28, 2007, 13:57:08 ÖS »

ben ıstanbuladanım.. ama urunlerı alan arkadas  ankarada yasıyomus..  ıstan bula  bayram ıcın gelmıs..  pesın anlasınca..  1 gun erken geldı aldı..
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #23 : Aralık 28, 2007, 13:59:44 ÖS »

dandan: sen orjinal bir adamsın yahu... yaptığın terbiyesizliği hala anlamıyorsun..10-15 kişiye burda söz verdin...Sonra sözünü yedin...sonrada dönüp, ne suçum var diyorsun...

Bakkada : Üç aşağı beş yukarı olay anlaşıldı sanırım...

Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Aralık 28, 2007, 14:00:28 ÖS »

ben ıstanbuladanım.. ama urunlerı alan arkadas  ankarada yasıyomus..  ıstan bula  bayram ıcın gelmıs..  pesın anlasınca..  1 gun erken geldı aldı..

O urunleri alan arkadas %99 Firat Kamanli kendisine burdan sevgilerimizi ve saygilarimizi yolluyoruz.Ne yazik ki urunlerin gercek sahibini bulamayacak dandan ve fahis fiyatlardan gittigidiyor uzerinden satilacak...
Cok uzgunum gercekten...
pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Aralık 28, 2007, 14:01:22 ÖS »

neden malların satılmadıgını dusunuyosun  veya olayı bu yone cekmeye calısıyosun..  senmı aldın ısım acıklıcam dıye panıkmı oldun..

ben art nıyetlı  bırı olsam..

ılandan sonra en az 30  mesaj geldı bana.. hemen banka hesap numaranızı verın  havale yapalım.. malı sonrada gondersenız olur dıyenelrı  bı guzel kazıklardım..  oyle degılmı..
Sanırım panik olan sensin. Herkese ithamda bulunmaya başladın bakıyorum.
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #26 : Aralık 28, 2007, 14:35:00 ÖS »

neden malların satılmadıgını dusunuyosun  veya olayı bu yone cekmeye calısıyosun..  senmı aldın ısım acıklıcam dıye panıkmı oldun..

ben art nıyetlı  bırı olsam..

ılandan sonra en az 30  mesaj geldı bana.. hemen banka hesap numaranızı verın  havale yapalım.. malı sonrada gondersenız olur dıyenelrı  bı guzel kazıklardım..  oyle degılmı..

Malların satılmadığını düşünüyorum çünkü bu konuda yaşanmış tecrübelerim var. Diğer başlığa da bu yüzden yazmamıştım zaten. Bu şekilde ilan verip, insanlarla anlaşıp teslimat yapmayan bir tek sen değilsin yani.

Şaka mı yapılmak isteniyor. İnsanların tepkisi mi ölçülmek isteniyor nasıl bir psikoloji anlayabilmiş değilim ama senin gibi davranan arkadaşlar her sene çıkıyor. (Tabi hepsi aynı insan değilse!)

Yönetici
Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Aralık 28, 2007, 14:38:09 ÖS »

Elimizden geldiğince sakin olalım arkadaşlar...Tepkimizi, itirazımızı, hayal kırıklıklarımızı bize yakışan ölçüde aktarmaya çalışalım.
Gokhan Ozkan
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Aralık 28, 2007, 14:48:26 ÖS »

Peki bu başlığa dalga geçebilirmiyiz

Tamam şaka yahu... Dur alınma hemen... 

Sen olsan foruma bir anda giren, başka forumu kötüleyen ve ucuz fiyattan herkese Amiga 1200 vereceğim sloganı atan birine, hele aynı slogan en az iki defa daha önce başkaları tarafından kullanılıp sonuç alınamamışsa, inanırmıydın ? Bana hala makul ve mantıklı gelmiyor.

Insallah yanılıyoruzdur ve tüm arkadaşlar uygun fiyattan A1200'lerine kavuşurlar ve bizde (dalga geçenler - ben geçtim mi emin değilim) o zaman özür dileriz

Dur...son anda aklıma geldi.." bak hala inanmıyorlar diyip" sakın satışları keseyim deme. Bazılarının bahaneside bu oldu. "kızdım abi, satmıyorum" demeyesin sakın. Samimi olarak arkadaşlarım için çok seviniyorum. Insallah hepsi A1200'lerine kavuşurlar..

degerlı aerkadasım.. bern yaklasık 6   6,5 senedır  eskıcı lerden ve eskıcı depoılarından  amıga topluyorum.. satmatı hıc dusunmuyodum.. lakın 2 hafta once  nette  gogle aram ayapayım dedım amıga ıle ılgılı  bıseyler  varmı fılan dıye.. o malum  sıteye  ve bu sıteye rasladım...

obur sıtede sqatılık ılanlarını gorunce  satmaya kara verdım.. ben amıgaalrı  3      en fazla 5  ytl ye aldım..  bunu acık secık belırtıyorum..
 sattıgım fıyatlar benım ıcın gayet makul..   yekunde  benı baya tatmın edıcı bı fıyata ulasacagına  emınım..
[/quote]

Sayın Dandan nickli üye arkadaş,

Yukarıda yazıda bilgisayarları satmayı düşünmediğini , obur sıtede satılık ılanlarını gorunce  satmaya kara verdığini belirtmiştin.
Hiç bir şekilde paraya acil ihtiyacın olduğunu belirtir bir ifade eski maillerinin hiç birinde yoktu.

Şimdi acil paraya ihtiyacın olduğu için toptan sattığını belirtiyorsun. Bu durumda bir çelişki ortaya çıkıyor.

Tabiki ürünler senin istediğin gibi satabilirsin, ama sana sipariş verip bekliyenleri, senin sözüne güvenenleri magdur etmek dürüstlüğe pek yakışmıyor.

Bütün sipariş veren arkadaşlar zaten senin paranı hemen ileteceklerdi.

Baştan ilk parayı verene toptan da satabilirim diye bahsetseydin de biz de boşuna beklemeseydik
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2007, 14:52:30 ÖS Gönderen: Gokhan Ozkan » Logged
pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Aralık 28, 2007, 14:54:12 ÖS »

Çelişkiler çok hocam. Hiç boşuna uğraşmayın bu kişiye laf anlatmak için. Ne desek kendini haklı görecek. Şu topicte verdiği yanıtlar bunu anlamamız için yeterlidir bence. Ek olarak beni ve wiz_of_wor arkadaşımı malı sattığını söylediği kişi olarak itham etmesi büyük terbiyesizlik ve bu şahsın kişilğini net olarak ortaya koyuyor bence.
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: