Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetdandan dan satılıklara ılgılı acıklama..
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: dandan dan satılıklara ılgılı acıklama..  (Okunma Sayısı 18225 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
33baba
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 28, 2007, 15:03:37 ÖS »

hee son sözüde ben diyeyim o halde
arkadaşım dandan sen gene hurdacıları gez topla seneye
biz burdayız
o mesajlarıda copy paste yap
ve arkadaşlara sözünü tut ben hiç bir şekilde hiç bir cihaz istemedim ben sadece gezdiğin semti öğrenmek istedim
Alcofribas
Uzman

Who Dares Wins!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Aralık 28, 2007, 15:13:48 ÖS »

Sanırım NeverLand hurdacılarından falan toplanıyor bunlar.

kaptan akgun
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Aralık 28, 2007, 15:17:36 ÖS »

Sözünü tutmazlar, bir cevap vermeye tenezül etmezler, sonra parasızlık bahanesinin arkasına saklanırlar.
Bir dürüstlük yap da siteden kime sattığını söyle.
Herhlde sana isim vermiştir. İsmini bilmiyorsan ürünleri aldığını söylediğin şahsı hiç olmaz sa bize tarif et.
Kim olduğunu çok merak ediyorum.

Böyle bir şahıs varsa da onun bu yaptığı da sitenin diğer üyelerine karşı çok büyük bir saygısızlık olmuştur.,

Başka söylenecek çok şey var, ama hiçbirinin yeri burası olmadığı için sadece alan kişinin ismini ver
LW3D
Genel Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #33 : Aralık 28, 2007, 15:18:03 ÖS »

Şimdi olayı ben toparlıyayım...

Çünkü başkalarının haklarına girmemize gerek yok...Öncelikle Fırat Kamanlı'nın ismi geçti...Ankarada olduğu ve bu tür cihazları ticari nedenlerle alıp sattığı için, " acaba o mu aldı ? sorusu benimde aklıma geldi...Ama burada atladığımız bir nokta vardı...ve o noktadan dolayı fkamanlı'ya mesaj attım...Kendisi arkadaşı tanımadığını ve makina falan almadığını söyledi. Ki bence bu oldukça makul ve mantıklı

Neden diyecek olursanız, dandan'in yeni satış ilanlarını yönetici sildi (Bu konu aydınlığa kavuşmadan yeni ilan girmesi doğru olmazdı) ve satış ilanlarındaki ürünler GG'de satılacak türden, disket sürücü vs'ydi. Fkamanlı olsa (ya da aklı başında biri diyelim) gelmişken, dandan'ın iddia ettiği, elindeki herşeyi alırdı. Yani satın aldığını söylenen kişi ya hayır sever biri - umut pompalıyayım yine - forumda size dağıtacak Kahkaha ya da böyle biri yok...A1200'lerde yok hiç olmadıda..

Bence 33baba doğru söylemiş...dandan arkadaşımız 1 yıl daha A1200 toplasın... Hatta nightlord, nadasa bırakalım demişti Nadasa bıraksın, 2 sene sonra iki katı A1200 getirir. Güldünüz dimi...Tabii peşin A1200'leri görünce gülersiniz (nasreddin Hoca fıkrasıdır, bilenler, bilmeyenlere anlatsın)

pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Aralık 28, 2007, 15:23:59 ÖS »

Şu ihtimal de var bence. Belki bahsettiği sayıda A1200, A500 vs..var ve bu şahıs bunu başka bir nick adı altında(Sattığını ileri sürdüğü kişi) piyasa fiyatlarında tekrar satışa çıkaracak. Ucuza gitmesine gönlü razı olmamış olabilir. Bundan sonra ne olduğu belirsiz kişiler satılık ilanı çıkarırsa daha dikkatli oluruz umarım.
Bakkada
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Aralık 28, 2007, 15:26:17 ÖS »

Fkamanli almadiysa ankaradan gelip alicak kimseyi tanimiyorum.O zaman gercekten bole bir gomu hicvarolmadi ...
Hepimiz kalalim saglicakla Fkamanliya'da dandan'a da saygilar sevgiler...
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Aralık 28, 2007, 15:40:12 ÖS »

yaa ben bu sıteye de uye oldugunu soyleyen bı arkadasa sattım..  kendısını sonkez uyarıyorum..  lutfen mallarını aldıgını  ve kım oldugunu acıkla.. yok sa  pesın odeme yapmana ve soz vermeme vağmen gene sozumu bozup kım oldugunu acıklıcam..  zaten her keze soz verıp mal ayırıp  yollamadım.. lakın sen parayı verdın ama almaz olaydım..

kım oldunu acıkla yoksa ben acıklıcam.. kendısıne maıl de alttım.. cevap beklıyorum..  yarına kadar cevap vermesse.. ısmını soyler kım oldugunu tarıf ederım..

sonra ne halınız vearsa onal gorun..   zaten kazık yemısım ben o  urunler 2500 ytl edermıs..   gitiyor a da baktım.. adam orada baya mal satmıs..  ben gitiyora  bilseydim orada satardım zaten..

ayrıca 

TEKRAR UCUZA SATISA CIAKRDIGIM COMMODORE URUNLERI 1541   1541-2  VE ATARI URUNLERIMILANIM  BU FORUMDAN SILINIYOR..

BUNUDA KINIYORUM..
pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Aralık 28, 2007, 15:46:33 ÖS »

yaa ben bu sıteye de uye oldugunu soyleyen bı arkadasa sattım..  kendısını sonkez uyarıyorum..  lutfen mallarını aldıgını  ve kım oldugunu acıkla.. yok sa  pesın odeme yapmana ve soz vermeme vağmen gene sozumu bozup kım oldugunu acıklıcam..  zaten her keze soz verıp mal ayırıp  yollamadım.. lakın sen parayı verdın ama almaz olaydım..

kım oldunu acıkla yoksa ben acıklıcam.. kendısıne maıl de alttım.. cevap beklıyorum..  yarına kadar cevap vermesse.. ısmını soyler kım oldugunu tarıf ederım..

sonra ne halınız vearsa onal gorun..   zaten kazık yemısım ben o  urunler 2500 ytl edermıs..   gitiyor a da baktım.. adam orada baya mal satmıs..  ben gitiyora  bilseydim orada satardım zaten..

ayrıca 

TEKRAR UCUZA SATISA CIAKRDIGIM COMMODORE URUNLERI 1541   1541-2  VE ATARI URUNLERIMILANIM  BU FORUMDAN SILINIYOR..

BUNUDA KINIYORUM..

Çok iyi ya. Arkadaş sözünü bozacakmış. Çok şaşırdım vala. Halbuki biz seni sözünün eri bilirdik 
DevilisH
Deneyimli

aLWaYs AmigA

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Aralık 28, 2007, 15:52:42 ÖS »

Daha önce forumda satılan toptan joystick olayına benzedi bu olay.Tek fark o zaman forumda satılan joystickleri Polat27 nickli arkadaş satın alıp bir gün sonra yine forumda satmaya başlamıştı.(Yada GG sitesinde tam hatırlamıyorum.Fiyatta biraz daha yüksekti sanırım)

DanDan, yaptığını doğru bulmayan bir çok insan var.Kesinlikle ahlaki değil gerçekten.Arkadaşlarıma katılıyorum.En azından sende kime sattığını açıkla... Bilinsin bu durum.

İlanlarının silinmesini de kınamaya hakkın yok.Yöneticiler "GEREKSİZ GÖRDÜKLERİ BAŞLIKLARI ve GÜVENİLMEZ BULDUĞU BAŞLIKLARI" silme hakkına sahiptir forumun diğer üyelerini korumak adına...Sen güvenilirliğini ispatladın!!!

A500 Desktop Tower=A500+,Kickstart 2.0 & 3.1,MTec A520+Fpu,Avideo24 3MB,MultiVision500,Gold Chip(68000,Denise,Paula),Cpu-Ide,Df1 Booter,6MB Ram,..

A1200 Power Tower=PPC,MediatorSx,256MB Ram,Voodoo5,SpiderII,FastAtaIII,WLan,LifeVievTV,Terratec512i,.

AmigaONE XE 800MHZ,128MB AtiRadeon,512MB Ram,
ozkano
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #39 : Aralık 28, 2007, 15:57:06 ÖS »

açıklıyoruuuuuum ben değilim bu da bi yöntem aslında

A500,A500+,A600,A1000,A1200,A2000,A3000,A4000,CDTV,CD32,A1,MacMini,R2HV,C64,48K,Ps,Ps2,Ps3
Xbox,Xbox360,Nes,Snes,N64,N64Ique,Gamecube,Wii,PcEngine,PcEngineGT,PcEngineDUO,TurboGrafx,NeoGeoAES
NeogeoCD,NeoGeoMVS,NeoGeoPocket,MegaDrive,SegaCD,MultiMega,Saturn,Dreamcast,Jaguar,Lynx,Cps1
Cps2,System11
DevilisH
Deneyimli

aLWaYs AmigA

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Aralık 28, 2007, 16:00:10 ÖS »

açıklıyoruuuuuum ben değilim bu da bi yöntem aslında

Sen olabilirsin özkanım.Sendeki 1200 sayısı ile satılan 1200 sayısı uyuşuyor

A500 Desktop Tower=A500+,Kickstart 2.0 & 3.1,MTec A520+Fpu,Avideo24 3MB,MultiVision500,Gold Chip(68000,Denise,Paula),Cpu-Ide,Df1 Booter,6MB Ram,..

A1200 Power Tower=PPC,MediatorSx,256MB Ram,Voodoo5,SpiderII,FastAtaIII,WLan,LifeVievTV,Terratec512i,.

AmigaONE XE 800MHZ,128MB AtiRadeon,512MB Ram,
ozkano
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #41 : Aralık 28, 2007, 16:01:39 ÖS »

valla bende 8 tane var dadan da 9 tane vardı

A500,A500+,A600,A1000,A1200,A2000,A3000,A4000,CDTV,CD32,A1,MacMini,R2HV,C64,48K,Ps,Ps2,Ps3
Xbox,Xbox360,Nes,Snes,N64,N64Ique,Gamecube,Wii,PcEngine,PcEngineGT,PcEngineDUO,TurboGrafx,NeoGeoAES
NeogeoCD,NeoGeoMVS,NeoGeoPocket,MegaDrive,SegaCD,MultiMega,Saturn,Dreamcast,Jaguar,Lynx,Cps1
Cps2,System11
pofuduk
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Aralık 28, 2007, 16:04:14 ÖS »

Yok arkadaşlar ben taa denizliden kangoo ile gelip hepsini yükledim. Şimdi dandan adımı açıklayacak diye panik yapıyorum. Kahkaha Sırf bu malları kaçırmamak için kangoo araba bile aldım 
Yönetici
Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Aralık 28, 2007, 16:05:25 ÖS »

Alıntı
TEKRAR UCUZA SATISA CIAKRDIGIM COMMODORE URUNLERI 1541   1541-2  VE ATARI URUNLERIMILANIM  BU FORUMDAN SILINIYOR..

BUNUDA KINIYORUM..

Satış yapmayıp, sadece boş mesajlarla forumu meşgul ediyorsunuz... Güvenirliliği kalmamış ve kendini ispatlamamış bir üyenin mesajlarını, forumdaki diğer üyeleri korumak amacıyla silmekte bir sakınca görmüyoruz. Söz hakkınızı kullanmanız ve savunma hakkınızı kullanmanızı engelleyici bir tavrımız ise olmadı...
dandan
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Aralık 28, 2007, 16:05:40 ÖS »

yazıstıgımız maılerı koycam maıl adresdını de vercem..
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: