Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trArcade Sistemler ve Oyun KonsollarıArcade Sistemler (Moderatör: yavuzg)Arcade win7 32.bit oyun kurulumu yardim lütfen
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Arcade win7 32.bit oyun kurulumu yardim lütfen  (Okunma Sayısı 121 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bekest
Yeni Üye
*

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 06, 2018, 00:56:10 ÖÖ »

Merhaba forumda gezmedigim konu kalmadi belki gözden kaçırdım özür dileyerek yardiminizi rica ediyorum

Windows7 32 bit bilgisayara maximus arcade kurdum kabin var klavye ile oyuna giriş yapa biliyorum oyun esnasinda kabindeki kollar çalışıyor tuşlarda çalışıyor ama klavyesiz oyuna giremiyorum kollar ve tuşlar oyun secmiyor mame kurulu yardimci ola bilirmisiniz. Teşekkür ederim.
evreno
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 08, 2018, 10:38:43 ÖÖ »

maximus arcade kullanmadım ama muhtemel içerisinde frontend için klavye/joystick ayarları falan vardır onları joystick e ayarlaman gerekiyor olabilir
Heroman
Üye4

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 08, 2018, 11:02:47 ÖÖ »

Evreninde dediği gibi fronted ayarlarından başlatma tuşlarını joystıcke aktarman lazım...aşağidaki gibi bir menüden başlayabılırsın setuplardan,öyleki frontedi otomatık başlatma özelliği bie var bı kontrol et ıstersen..

Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: