Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Bugün'ün hasılatı  (Okunma Sayısı 50825 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
avukatka
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 21, 2018, 09:54:23 ÖÖ »

Şimdi bir çok istifçi gibi bende bulduğum şeylerin üzerine kaçmasın diye hemen atlıyorum. Sonra diyorum ki "aaa bende bu varmış, hem daha da iyi kondisyonda olanı varmış." ... O yüzden kendime bir Instagram hesabı açmaya karar verdim. Ne alırsam çekip koyacağım ve böylece ucuz diye atladığım oyunun veya parçanın elimde olup olmadığını kontrol edebileceğim diye düşündüm. Bir de dedim ki ne aldıysam kaça aldıysam aynı başlık altında burada da paylaşayım ve ucuz , pahalı kaç lira harcamışım sizde bana fikir verebilesiniz ve satıcı hakkındaki yorumumu da okuyup aynı kişi ile rahatça iş yapabilesiniz diye düşündüm.

ilk paylaşımım:

Dün akşam İstanbul'da Burak Avşarer isimli kibar bir beyefendi'den uzun süredir Yurtdışından alayım diye düşünüp bir türlü alamadığım SD2IEC almak nasip oldu. Sağolsun Sabiha Gökçen Havalimanına kadar getirip teslim etme nezaketi de gösterdi. 1541 görünümlü 3D baskı bulabilirsem daha da mutlu olacağım.

SD2IEC 350 TL

Aranıyor...Alınık
-Kutulu her çeşit Commodore ve Amiga
-kutulu AMOS ve DPaint programları
-Dünya Yazılım Oyun ve programları
i_r_on
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2018, 10:16:15 ÖÖ »

O fiyata ben evine bile bırakırdım o ürünü 

O değil de biz proje satışları için anket yapınca niye bizim fiyatlar pahalı geliyor acep 

Every imagination is one's self reflection but not every self reflection is imagination. <I.R.on - 2001>

twitter | blog
emarti
Uzman

Only Amiga Makes It Possible █

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2018, 10:30:13 ÖÖ »

O fiyata ben evine bile bırakırdım o ürünü 

O değil de biz proje satışları için anket yapınca niye bizim fiyatlar pahalı geliyor acep 

Malum $, € uçtu abi ondandır @i_r_on

https://github.com/emartisoft My GitHUB | http://csdb.dk/scener/?id=26786 My CSDB

READY.
SYS(64767): EMARTI
avukatka
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2018, 10:43:21 ÖÖ »

O fiyata ben evine bile bırakırdım o ürünü&nbsp;

O değil de biz proje satışları için anket yapınca niye bizim fiyatlar pahalı geliyor acep&nbsp;

Malum $, € uçtu abi ondandır @i_r_on

Ben sizin projeyi kaçırmıştım... Ama Başta Şafak olmak üzere tüm tanıdıklara haber salmış ayrıca ALINIKLAR kısmında http://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=15864.0
Konu ile Haziran 2018'den beri SD2IEC aradığımı söylemiştim. Gözden kaçmış demek üstadım.

Aranıyor...Alınık
avukatka
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2018, 11:03:45 ÖÖ »

Hazır Başlamışken devam edeyim... Burada "2.el satış sitelerindeki ilginç ilanlar" konulu başlıkta paylaşılan bir ilan üzerine atladım Çanakkale'ye kadar gittim... Ve TATATATATATA günün kazananı...

Bu resimdeki tüm ürünleri 1 kutu dolusu sürekli form etiketi yedek MPS1200 tonerleri garanti kartları, kitapçıklar, Programcının el kitabı, 3 kutu dolusu Maxell disket , joystick, SKY action replay, kaset kopyalama aparatı, C 64, 1541-II ve MPS 1200 ile birlikte sadece 550 TL karşılığında aldım...
Çok kibar Belediye'den emekli bir beyefendi idi. Evine davet etti, uzun uzun sohbet ettik, İstanbul'dan onlarca telefon aldığını ama kimsenin poposunu kaldırıp Çanakkale'ye kadar gelmediğini, bu kadar değerli ürünleri kargo ile göndermek istemediğini ve değer bilir birisine vermekten çok memnun olduğunu anlattı. Artık Çanakkale'de de bir kapım var...

KOMPLE SET C64 + 1541-II MPS1200 Dataset ve aksesuarlar 550 TL

Bu da temizlik sonrası hali...

« Son Düzenleme: Aralık 21, 2018, 11:28:43 ÖÖ Gönderen: avukatka » Logged

Aranıyor...Alınık
Levent
Üye

4'294'967'296

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 21, 2018, 12:25:34 ÖS »

Hayırlı olsun. Kıymet bilen birinden kıymetini bilecek olan size gelmesi güzel olmuş. Zevkle kullanın dilerim.

█ Commodore 64C + MPS1230 █ Commodore 128D █ 2x Naked Amiga500 █ Apple eMac-700 █ WinXp PC █ Win11 PC █
Oğuzhan
Uzman

There's no place like 127.0.0.1

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 21, 2018, 13:15:43 ÖS »

Fiyat konusunu bilmem ama temizlik konusunda benden tam not aldın

Amiga 500/500+/1200
Commodore 64
Atari 1040STe/Falcon 030/Jaguar/2600
Roland MT-32 Rev.A&B/SC-88/SB-55/MT300s
Sony PS 1-2-3-4-5/PSP/PVM 20"/9"
Sega SMS1-2/MD2/Saturn/Dreamcast/GG
Nintendo NES/SNES/DMG/GB Color/GBA SP
emarti
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Aralık 21, 2018, 13:26:32 ÖS »

@avukatka hayırlı olsun abi. Yalnız tahminimi söyleyeyim senin canın çabuk sıkılır bunları satışa çıkarırsın gibi

https://github.com/emartisoft My GitHUB | http://csdb.dk/scener/?id=26786 My CSDB

READY.
Levent (Lvnt)
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 21, 2018, 13:45:30 ÖS »

Fiyat konusunu bilmem ama temizlik konusunda benden tam not aldın
Gerçekten de. C64'ün önceki hali, ilyas salman'ın minibüsü gibiymiş. Fabrika çıkışı orjinal haline geri dönmüş

Use the brute force, Luke
avukatka
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 21, 2018, 13:47:43 ÖS »

@avukatka hayırlı olsun abi. Yalnız tahminimi söyleyeyim senin canın çabuk sıkılır bunları satışa çıkarırsın gibi
Haftaya Tam bir yıl olacak Retro Bilgisayara geri döneli. bir odayı doldurdum. İkinci odaya geçtim. Ama Türkiye'de yayınlanmış tüm Martin Mystere, Zagor, Teks, Mister No başta olmak üzere 9 çizgi roman serisinin eksiksiz, Teksas, Conan, Mandreke gibi sair çizgi romanlar başta olmak üzere bir çoğunuzun hatırlayacağı Pekos Bill'den, Zembla'ya Ülkemizde yayınlanmış hemen hemen tüm çizgi romanların, kolleksiyonculardan ve sahaflardan aradığım az bir eksikle neredeyse tamamına  Türkiye'nin en büyük çizgi roman koleksiyonuna sahip birisi olarak kolay sıkılmayacağıma emin olabilirsin üstadım

Aranıyor...Alınık
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #10 : Aralık 21, 2018, 13:48:29 ÖS »

Evliyseniz eşiniz sıkılabilir

zanpinoz
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Aralık 21, 2018, 13:48:36 ÖS »

Hayırlı olsun..

Güle güle kullanın, Çanakkale ye gitmenize değmiş.
emarti
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #12 : Aralık 21, 2018, 15:22:40 ÖS »

Haftaya Tam bir yıl olacak Retro Bilgisayara geri döneli. bir odayı doldurdum. İkinci odaya geçtim. Ama Türkiye'de yayınlanmış tüm Martin Mystere, Zagor, Teks, Mister No başta olmak üzere 9 çizgi roman serisinin eksiksiz, Teksas, Conan, Mandreke gibi sair çizgi romanlar başta olmak üzere bir çoğunuzun hatırlayacağı Pekos Bill'den, Zembla'ya Ülkemizde yayınlanmış hemen hemen tüm çizgi romanların, kolleksiyonculardan ve sahaflardan aradığım az bir eksikle neredeyse tamamına  Türkiye'nin en büyük çizgi roman koleksiyonuna sahip birisi olarak kolay sıkılmayacağıma emin olabilirsin üstadım

Üstad ilk tümce hariç diğerlerinde bilgisayar geçmemesi beni endişeye sevk etmedi değil

READY.
wizofwor
Genel Yönetici

Gosub ile gidilen yerden goto ile dönen adam

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #13 : Aralık 21, 2018, 15:48:52 ÖS »

Güzel bir set bulmuşsunuz. Üzerindeki çıkartmalarla çok daha otantik duruyormuş. Ben olsam çıkartmaları sökmezdim.

Gokhan Ozkan
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Aralık 21, 2018, 18:07:41 ÖS »

Bende de Tommiks, Red Kit ve Tenten tam set duruyor.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: