Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriProjeamiga 1200 için elimden gelenler
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: amiga 1200 için elimden gelenler  (Okunma Sayısı 1312 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
modelist
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mayıs 20, 2020, 23:31:06 ÖS »

Alıntı
Eskilerde bir A500 vardı, hafif modifiye edilmişti, hunharca eleştirmiştik

Burada kullanacak kişi ve işlevsellik daha önemli. Bende de orijinal halde ama hiç kullanılmadan yatan A1200 vb var, bu daha kötü aslında.
aslında bende hiç istemezdim bu hasarları vermeyi ama dediğine katılıyorum bu başlığı açarken konunun buralara varcağını işin amiga 1200 ün  :)yapısal haysiyetine zarar olduğunun kanısına varılacağını hiç aklıma getirmemiştim arkadaşların affına sığınıyorum. :)lakin biara 1200 tower kasada kullandım fakat bu keyfi vermemişti pc gibi geliyordu 1200 kendi yapısını karşımda göremeyince keyif alamadım bende bu yolda modifikasyon yoluna geçtim ben keyif aldım tavsiye edermiyim...! evet arkadaşlarım kızmaz ise ederim 
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mayıs 21, 2020, 10:27:37 ÖÖ »

@modelist

İlk defa bu tarz eleştirilere pozitif yaklaşan birini görüyorum
Normalde; size ne kardeşim, keyfimin kahyası mısınız, makine benim tarzında geri bildirimler olurdu
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is better than

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Mayıs 21, 2020, 13:24:52 ÖS »

@modelist abiye bende çok teşekkür ederim anlayışı için. Farklı görüşlere saygı duyabilecek, onları kapsayabilecek kadar geniş bakabildiği için. Evet herkesin görüşü farklı olabilir. Zevk duyarak kullanıyorsa ne mutlu Kasa Amiga fikrine bazen bende takılıyorum. Hatta Atakan abi bir tane yaptı dikey ben onuda sevdim. Kasası olmayan a500 boadrları değerlendirmek için bence güzel bir yöntem. İçinde a500 olduğunu bilmek yetti kendi adıma. Ama yatay kasa olsa tadından yenmez tabi

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | HDMI-520
AMIGA 1200 | 8GB CF  | 3.1 ROM | 8 MB RAM | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | Pi1541 | 64K CUPCAKE-CART | 1084 S
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Mayıs 21, 2020, 17:08:14 ÖS »

Aslında Amiga 1000 kasasını remake edip içine bir 500 veya 1200 board'u koyabilsek, benzer bir klavye de uydurabilsek güzel olurdu.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: