Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Kick Off 2 Online  (Okunma Sayısı 622 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
lunarstrain
Üye

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 04, 2021, 16:30:15 ÖS »

Kick Off 2'nin windows sisteminde çalışan online versiyonunu unity kullanarak yapmışlar. https://kickoff2.net/ adresinden indirip deneyebilirsiniz. Discord'dan giriş yapıp beta key almanız da gerekiyor. Bu sene Kick Off dünya kupası da buradan oynanacakmış.

Ben denedim, bence güzel olmuş, yüksek çözünürlük ve 144 hz tazeleme hızı desteği gelmiş. Çok akıcı bir görüntü oluyor, biraz değişik gelebilir ilk başta, ama kontrol mekaniği competition version ile hemen hemen aynı.

Bu arada girince lobbyden hemen oyuna davet ediyorlar, ve adamlar bayağa iyi oynuyor, 3-4 maç yaptık, tokatlayıp gönderdiler. Kahkaha
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2021, 16:46:54 ÖS »

Yav onlar beni görmemiş daha . Buluşmada ilk turda elendigime bakmayın hileli joystickleri getirmiş arkadaşlar falan  Kahkaha bir ara derslerini veririm  Kahkaha

C64 ve A500 gerisi teferruat
lunarstrain
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2021, 17:33:56 ÖS »

Yav onlar beni görmemiş daha . Buluşmada ilk turda elendigime bakmayın hileli joystickleri getirmiş arkadaşlar falan  Kahkaha bir ara derslerini veririm  Kahkaha

Forumun bir numaralı joystick tedarikçisi olarak aslında bir sonraki buluşmanın joystick sponsoru olabilirsin, hem de bahanen olmaz yenilgiye.  Kahkaha
onursapci
Uzman

80 leri yaşamamış , yaşamamıştır.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2021, 18:01:23 ÖS »

Yav onlar beni görmemiş daha . Buluşmada ilk turda elendigime bakmayın hileli joystickleri getirmiş arkadaşlar falan  Kahkaha bir ara derslerini veririm  Kahkaha

Forumun bir numaralı joystick tedarikçisi olarak aslında bir sonraki buluşmanın joystick sponsoru olabilirsin, hem de bahanen olmaz yenilgiye.  Kahkaha

Tabi ki olurum . arkadaşlar çok yetenekli itiraf edeyim bari

C64 ve A500 gerisi teferruat
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: