Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Android god of war4  (Okunma Sayısı 428 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
rtuk
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 14, 2022, 21:24:31 ÖS »

Selamlar uzun bir aradan sonra
Android cep telefonunda godof war4 yükledim fakat burada kaymayı  bir türlü yapamadım kapıdan öteki tarafa geçemiyorum  yardım lütfen daha oyunun başındayım

UFUKLARIN NAZARIMDAN NİHAN OLUP GİDELİ;
HAKDANI FENANIN KARARDI HER ŞEKLİ
GÖZÜMDE KALMADI YER GÖK BATAR ÇIKAR
ZEMİNE MÜNKESİRİM ASMANE MUABBERİM VS VS VS...
Agony
Uzman

Amiga gibi yar, Commodore gibi de yadigar olmaz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2022, 23:25:24 ÖS »

Bildiğimiz God of War serisinde "4" numaralı bir oyun yok. Resmi olarakta Andorid'de gelmedi. Başka bir oyunsa bilemeyeceğim.

Bahsettiğiniz oyuna dair bir görsel, video var mı? Biraz detay verseniz...

rtuk
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2022, 23:29:57 ÖS »

Play store androidde mevcut oyun başka bir oyun değil.gowu bilen birisiyim oyun o fakat buraya resim.nasil atılır bilmiyorum

Agony
Uzman

Amiga gibi yar, Commodore gibi de yadigar olmaz.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 15, 2022, 09:28:46 ÖÖ »

Cevapla düğmesine tıklayın, (hızlı cevap değil) açılan ekranda, altta "Ek Seçenekler"e tıklayın. "Gözat"a tıklayın fotoyu ekleyin. Ya da "hizliresim" gibi bir yere upload edin.

Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 15, 2022, 10:53:20 ÖÖ »

Android market te god of war 4 diye aratınca oyun olarak bir şey çıkmıyor e-kitap çıkıyor android markette oyunu seçip paylaş deyip link olarak paylaşın isterseniz

* rps20220115_115207.jpg (90.76 KB, 622x1280 - Görüntüleme: 31 kez.)
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2022, 11:15:40 ÖÖ »

God of War 4 derken God of War 1 (PS2), 2 (PS2), Chains of Olympus (PSP), Ghost of Sparta (PSP) oyunlarının emülatörle paketlenmiş hali olmasın? PS3'teki God of War 3, PC'de emüle edilebiliyor ama mobil cihazların gücü emülasyon için yetersiz. PS4'te çıkan son God of War (geçen gün PC'de yayınlandı), herhangi bir android cihazda çalışamayacak kadar komplike bir oyun.
Simon (Özay Turay)
Yönetici

Commodore Forever

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Ocak 15, 2022, 11:34:11 ÖÖ »

Kratos'u Fortnite'ta kırıtarak dans ettiren Android'de oyununu da çıkarır. Hiç şaşırmadım. Kahkaha

http://www.retrodergi.com - http://www.e-turay.com

Retro: Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200
Retromsu: Wii, XBox360, XBox, PS3 Slim, PS2 FAT, PS1, PSP Slim, Nintendo DS Lite
cinar
Deneyimli

>>>CD32<<<

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ocak 15, 2022, 11:41:11 ÖÖ »

God of War 4 derken God of War 1 (PS2), 2 (PS2), Chains of Olympus (PSP), Ghost of Sparta (PSP) oyunlarının emülatörle paketlenmiş hali olmasın? PS3'teki God of War 3, PC'de emüle edilebiliyor ama mobil cihazların gücü emülasyon için yetersiz. PS4'te çıkan son God of War (geçen gün PC'de yayınlandı), herhangi bir android cihazda çalışamayacak kadar komplike bir oyun.
Dediği gibi muhtemelen, buna bbenzer şeyler çıktı bende.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spartawarrior.kratosfighter

C64C | SwinSid | IRQHack
IIgs | ROM03
R1200 | Stok
A4000 RevB| CS mkII 060rev1@60Mhz | M4000Di mkIV | R9250 | 400Mb RAM | BestWB-OS321 | ClassicWB-OS39
Pegasos II | R9250 | AmigaOS 4.1FE U2
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2022, 12:29:55 ÖS »

@cinar

Şaşırdım doğrusu, Sony ile alakasız bir oyunmuş.
rtuk
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ocak 15, 2022, 13:56:09 ÖS »

Arkadaşlar yazın playstore.de var indirin gözlerinizle gorün

Oğuzhan
Uzman

There's no place like 127.0.0.1

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ocak 15, 2022, 14:34:34 ÖS »

Android market te god of war 4 diye aratınca oyun olarak bir şey çıkmıyor e-kitap çıkıyor android markette oyunu seçip paylaş deyip link olarak paylaşın isterseniz

e-kitap çıkmış? Oyun değil.

AmigaBinİkiYüz
AmigaBeşYüz
SiDiTİVi
KomodorAltmışDörtCe
AtariBinKırkSeTeE
AtariFalkonSıfırOtuz
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 15, 2022, 20:16:41 ÖS »

İndirip baktık da, PSP'deki Ghost of Sparta'nın emüle edilmiş korsan hali gibi duruyor çünkü hiçbir Sony ibaresi yok.
cinar
Deneyimli

>>>CD32<<<

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 15, 2022, 21:04:16 ÖS »

Selamlar uzun bir aradan sonra
Android cep telefonunda godof war4 yükledim fakat burada kaymayı  bir türlü yapamadım kapıdan öteki tarafa geçemiyorum  yardım lütfen daha oyunun başındayım
Konuyu toparlamak gerekirse marketteki oyunlar ya Chains of Olympus yada Sparta'nın emule edilmiş hali, zaten başka bir ihtimal de yok, PS2 emulasyonunda God of War en zahmetlilerinden ve Android'de hala emekleme aşamasında. Geçememenizin nedeni ise emulasyonun başarısız olması zaten çoğu oyun linkindeki yorumlarda da kontrollerin vs oyunun PSP sürümüne göre sakatlığından yakınılmış. Tavsiyem satın alarak veya malum yöntemlerle PPSSPP'yi indirip herhangi bir rom sitesinden hangi oyununa denk geliyorsa onun romunu indirmeniz. Marketten indirdiğiniz halde frameskip vb. hackler mevcut tahmin ettiğim kadarıyla, eğer şu an oynadığınız halinden çok daha yavaş çalılırsa alttaki God of War performans rehberine bakabilirsiniz.
https://forums.ppsspp.org/showthread.php?tid=22159

Edit:
Abi sanırım yanlışlıkla Play Store'un ebook kısmına geçip arama yapmışsın. Kendi telefonumda test ettim, tam olarak God of War ismini barındırmasa da telifsiz varyasyonları çıkıyor bir sürü.

C64C | SwinSid | IRQHack
IIgs | ROM03
R1200 | Stok
A4000 RevB| CS mkII 060rev1@60Mhz | M4000Di mkIV | R9250 | 400Mb RAM | BestWB-OS321 | ClassicWB-OS39
Pegasos II | R9250 | AmigaOS 4.1FE U2
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: